Mama negalėjo suprasti, kodėl jos vaikas nuolat kažkuo serga. Tai buvo priežastis » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » Mama negalėjo suprasti, kodėl jos vaikas nuolat kažkuo serga. Tai buvo priežastis
7779

Mama negalėjo suprasti, kodėl jos vaikas nuolat kažkuo serga. Tai buvo priežastis

Mama negalėjo suprasti, kodėl jos vaikas nuolat kažkuo serga. Tai buvo priežastis
Mama negalėjo suprasti, kodėl jos vaikas nuolat kažkuo serga. Tai buvo priežastisNiekas nesiginčys, kad rūpinimasis vaiku yra gana sunki užduotis. Tačiau šis reiškinys tampa daug sudėtingesnis, kai prie visko pridedamos įvairios sveikatos problemos. Tačiau ką daryti su tokia liga, kuri, atrodytų, pasirodė niekur, o jos simptomai nesuprantami? Simono O’Canada sūnus nuolat kuo nors sirgo, o tėvai negalėjo suprasti priežasčių.

Kartą tėvas pajuto, kad sūnus kvepia kažkuo įtartinu iš vaikų taurės. Galų gale atrodytų, kad šie puodeliai yra ne tik labai patogūs, bet ir yra gana nepralaidūs. Simonai pavyko atidaryti dangtį! Jis buvo šokiruotas! Jų nuostabai, tėvai pastebėjo šlykštų pelėsį, prilipusį prie šios dangos!

Jų draugas Penny nufotografavo šį baisų „atradimą“ ir pasidalijo nuotrauka socialiniuose tinkluose. Prasidėjo tikra panika. Simonas rašė, kad ši taurė yra „Tommy Tippee“ gaminiai.Tačiau taip pat reikia pažymėti, kad dauguma šių puodelių yra pagaminti panašiu būdu. Turite žinoti, kad net nedidelis pelėsių kiekis gali sukelti didžiulių sveikatos komplikacijų. Tarp jų yra kvėpavimo sistemos problemos, gerklės skausmas, sinusų infekcijos, odos sudirginimas ir kt.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 7779   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.