Jonažolė – galingas antiseptikas dantų ir burnos ertmės uždegimui gydyti » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » Jonažolė – galingas antiseptikas dantų ir burnos ertmės uždegimui gydyti
227

Jonažolė – galingas antiseptikas dantų ir burnos ertmės uždegimui gydyti

Jonažolė – galingas antiseptikas dantų ir burnos ertmės uždegimui gydyti
Stomatitas ir burnos uždegimas
Profilaktiškai skalaujant burną galite paimti 2 šaukštus paprastos jonažolės, 1 šaukštą karčiojo rūgčio, 2 šaukštus vaistinės medetkos žiedų, 1 šaukštą ugniažolės.

Viską užpilkite stikline verdančio vandens, uždenkite, leiskite nusistovėti 15 minučių ir karšta infuzija praskalaukite burną.

Kai burnoje atsiranda mažų žaizdelių, rekomenduojama ši priemonė. Paimkite 2 šaukštus susmulkintu jonažolės lapų, užpilkite verdančiu vandens ir 10 minučių palikite po dangčiu. Tada nukoškite ir karšta infuzija skalaukite burną.Stomotito profilaktikai galite naudoti tokį nuovirą. Paimkite po 2 šaukštus jonažolės lapų ir raudonuogių šeivamedžio žiedų, užpilkite stikline verdančio vandens, uždenkite dangčiu ir leiskite nusistovėti 30 minučių. Ryte ir vakare skalaukite burną karšta infuzija.

Jonažolė, dantenos, antiseptikas, dantų skausmas, liaudies medicina
Geriamasis antiseptikas
Labai geras antiseptikas burnos ertmės ligoms gydyti gali būti paruoštas taip.

Paimkite 2 šaukštus jonažolės, 1 šaukštelį miško žemuogių uogų, užpilkite stikline verdančio vandens ir uždenkite dangčiu, palikite 30 minučių. Gauta infuzija skalaukite gerklę.

Norėdami greitai pašalinti uždegimą, užgydyti žaizdas ir sustabdyti dantenų kraujavimą
Paimkite po 2 šaukštus paprastos jonažolės ir paprastos gervuogės, užpilkite verdančio vandens ir leiskite nusistovėti 10 minučių. Kai infuzija šiek tiek atvės, nuskalaukite burną.

Tokia priemonė rekomenduojama skalauti burnos ertmę ir dantenų gleivinės uždegimo proceso metu.Paimkite po 2 šaukštus paprastos jonažolės ir vaistinio šalavijų lapų, susmulkinkite, užpilkite verdančio vandens, leiskite nusistovėti 30 minučių, nukoškite ir nuskalaukite burną.

Dėl dantenų uždegimo paimkite po 1 šaukštą jonažolės ir vaistinės ramunėlės žiedų, užpilkite stikline verdančio vandens, leiski nusistovėti 8 valandas, nukoškite ir naudokite burnos skalavimui.

Taip pat minėtam uždegimui gydyti galite vartoti 3 šaukštus jonažolės, 4 šaukštus vaistinės melisos, viską susmulkinkite, užpilkite 3 puodelius verdančio vandens ir leiskite nusistovėti 4 valandas. Paruošta infuzija vartoti burnai skalauti.

Jonažolė, dantenos, antiseptikas, dantų skausmas, liaudies medicina
Kaip rišanti, sutraukianti ir priešuždegiminė priemonė, skirta dantenų ir burnos ertmės uždegimui.
Galite paruošti sekantį vaistą. Paimkite po 2 šaukštus, nuovirą iš jonažolės ir spirito, sumaišykite ir palikite 3 dienas nusistovėti tamsioje, vėsioje vietoje. Pusės stiklinės karštame vandenyje ištirpinkite 40 lašų gautos tinktūros ir patrinkite dantenas.

Taip pat patariama vartoti 2 šaukštus jonažolių, 3 šaukštus ramunėlių ir 100 ml spirito. Augalą susmulkinkite, įpilkite spirito ir palikite 4 dienas tamsioje, vėsioje vietoje. Paruoštą tinktūrą nukoškite, 30 lašų praskieskite pusės stiklinės karšto vandens ir patrinkite dantenas.

Su dantenų ir burnos ertmės uždegimu
Paimkite po 2 šaukštus jonažolės ir Ivano arbatos lapelius, bei 1 stiklinę spirito. Suberkite augalus į spiritą ir palaukite savaitę.
Paruoštą tinktūrą įtrinkite burnos ertmę.

Burnos ertmės ligoms gydyti galite naudoti tokią priemonę
Paimkite 2 šaukštus jonažolės, 4 šaukštus miškinės sidabražolės šakniastiebių, užpilkite stikline spirito ir palaukite savaitę.
Paruoštą tinktūrą nukoškite, sumaišykite 10 dalių su 5 dalimis glicerino, gautą tepalą tepkite ant dantenų 10 minučių. Po to skalaukite burną šiltu virintu vandeniu.

Skaitė: 227   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.