Tu – Burtininkė, Dilgėle! Išgelbėjai Nuo Radiacijos ir Gūžio! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » Tu – Burtininkė, Dilgėle! Išgelbėjai Nuo Radiacijos ir Gūžio!
231

Tu – Burtininkė, Dilgėle! Išgelbėjai Nuo Radiacijos ir Gūžio!

Tu – Burtininkė, Dilgėle! Išgelbėjai Nuo Radiacijos ir Gūžio!
Noriu papasakoti apie naudingiausią, tiesiog neįkainojamą žolę, kurią visi žino, tiek mažas, tiek senas. Ši žolė – Didžioji dilgėlė. Ant savęs išbandžiau jos stebuklingas savybes.
1958 m. pas mane susidarė gūžys. Ir jis užaugo iki tokio dydžio, kad reikėjo operacijos. Gydytojas iš Kirovo atsisakė tai daryti, sakydamas, kad galiu numirti ant stalo – pas mane, tipo, širdis, kaip mazgotė. Taigi, aš eidama namo, visą kelią verkiau. Man buvo tik 31 metai, o namuose trys vaikai – kam juos paliksiu?

Tada prie manęs priėjo moteris ir paklausė: Ar kažkas nutiko?“ Aš jai pasakiau, kad mirsiu. „Kokia nesąmonė“, - tarė moteris. – Ji ketina, mat mirti. Kai, grįši namo, prisirink dilgėlių, užvirk ir gerk“.

Dilgelės, Gūžys, Radiacija, liaudies medicina, sveikatos patarimai


Jau buvo ruduo, ryte buvo šalta. Bet aš paėmiau pjautuvą ir nusipjoviau dilgėlių. O užviriau taip: paėmiau puodą (talpa 2,5 l), kai vanduo užvirė, sudėjau ten tris dilgėlių viršūnes (po 20 cm) ir iškarto išjungiau ugnį. Jokiu būdu negalima jų virti. Valandą palikau nusistovėti. Ir gėriau, kaip arbatą, kol dar buvo šilta. O, kai atvės, gėriau, kada gerti norėdavau.

Ir, kaip man pasakojo ši moteris, kurią sutikau, kol nepagydysi gūžio, turi negerti kvaso/giros ir nevalgyti kiaulienos. Aš išgerdavau ši puodą ir penkias dienas ilsiuosi. Ir taip visą žiemą.

Dilgelės, Gūžys, Radiacija, liaudies medicina, sveikatos patarimai
Nuvažiavau į regioninę ligoninę pas tą patį gydytoją Leharą Ivanovičių (jis buvo vokietis). Jis žinojo, kad aš operacijos nedariau ir labai nustebo: kur mano gūžys? Aš jam pasakiau apie dilgėles. O jis atsakė: „Aš, sako, žinojau, kad dilgėlės gydo širdį, nervus, reumatizmą, bet, kad išgydyti gūžį? Tai pirmą kartą matau“.

Daugeliu, kitais atvejais, dilgėlės man padėjo. O, dar jos visiškai išgydo nuo priklausomybę/alkoholizmą. Gerti ją reikia taip, kaip aš gėriau. Tai nėra kodavimas, nėra baisu, kad nebūtų galima gerti alkoholio. Gerkite tiek, kiek norite, bet prie pagirių tavęs netrauks.

Nesuprantu, kodėl daugelis žmonių vengia dilgėlių. Jos ne karčios, ne rūgščios, gerti jas galima ir be cukraus. Man dabar 75 metai, daugiau nei pusę savo darbo stažo buvau pardavėja maisto prekių parduotuvėje. Bet šiam brudui – alkoholiui- niekada manęs netraukė.

Nors per mano gyvenimą kiek gerų žmonių nusigėrė. O dėka šios dilgėlės, aš net negaliu jokios tinktūros su spiritu nuryti. Ir jei žmonės nusigeria, reikia, kad jų organizmui trūksta tų vitaminų ir mineralų, kurių yra dilgėlėse.

Kartą autobusų stotelėje kalbėjau su kariškiu ir jis pasakė, kad jis buvo Černobylyje, pačiame įkarštyje. Ir jei ne dilgėlė, kurią nurodė jos mama, jis jau būtų negyvas.

Tai, kad dilgėlė, kalbant apie gydymo savybės, yra burtininkė – tai tikrai. Ir vis dėlto... Nekontroliuojamas dilgėlių vartojimas, kai kuriais atvejais gali sukelti nemalonumų. Visų pirmą, tai liečia žmones, kurių protrombinų kiekis kraujyje yra padidėjęs, ryšium su tromboflebitu...

Norėdami išvengti pavojaus, gydytojai pataria gerti dilgėles su geltonžiedžiu barkūnu santykiu (1:0,3).

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 231   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.