Nuo Širdies Negandų Paprasti Receptai » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » Nuo Širdies Negandų Paprasti Receptai
483

Nuo Širdies Negandų Paprasti Receptai

Nuo Širdies Negandų Paprasti Receptai
Noriu pasidalinti priemonėmis nuo aukšto kraujo spaudimo ir širdies ligų:
Jums reikės, mišiniui pasigaminti: 0,5 l degtinės ir 0,5 kg medaus (geriau gegužės mėnesio) mišinį reikia kaitinti, kol susidarys baltos putos ir sujungti su kitu mišiniu.

Kitas mišinys paruošiamas iš žolelių: ramunėlių, pelkinio pūkelio, takažolės, sukatžolės, vaistinio valerijono (viską – po žiupsnelį), užpilkite 1 litrą virinto vandens.

Po 30 minučių palaikymo mišinys nukošiamas ir mišinys supilamas į pirmą mišinį, kur laikomas 3 dienas tamsioje vietoje.Pirmą savaitę gerkite po 1 arbatinį šaukštelį, 30 minučių prieš valgį, du kartus per dieną. Likusį laiką – po valgomą šaukštą, tokiu pačiu būdu. Kai vaistas baigsis, reikia padaryti 7-10 dienų pertrauką ir paruošti naują vaisto porciją. Reikėtų vartoti visus metus.

Nors šis vaistas man iškart padėjo, aš laikiausi kurso ir gėriau visus metus. Šis receptas labai padėjo, spaudimas nuo 180 nukrito ir beveik normalaus ir dabar tik retai pasiekia 140-150.

Aš „pernešiau“ širdies priepuolį.
Po išrašymo iš ligoninės mane tiesiog kankino skausmai nuo mentės iki pečių. Atrodo, kad šie skausmai yra nekenksmingi, tačiau jie mane vargino nuolat, mažiausiu krūviu. Aš susidorojau šiuo krūtines skausmu gudobelės pagalba. Receptą perskaičiau laikraštyje. Štai jis:

būtina paruošti nuovirą iš gudobelės žiedų, užpilant 2 šaukštus žiedų puodeliu vandens ir virti 10 minučių. Kai mišinys atvės, nukoškite ir gerkite po valgomą šaukštą, 4 kartus per dieną. Tai reikia daryti 30 minučių prieš valgį.

Taip pat naudojamos ir gudobelės uogas, užpilant vieną šaukštą sausų uogų, puodeliu vandens. Kai vanduo užvirs, numažinama ugnis ir verdama dar 15 minučių. Nukošiama, suvyniojame šiltai, laikome 2 valandas. Aš gėriau šią infuziją po stiklinę, tris kartus per dieną.

Taip pat rekomenduojama uogienė iš gudobelės uogų (1:1 su cukrumi) ir tinktūrą su gudobelės žiedai (50 g) ir degtine (0,5 l). Tinktūrą brandinama tamsioje vietoje 3 savaites, po to filtruojama ir vartojama po 25 lašus, 3 kartus per dieną.

Ir prieš miegą naudinga uostyti valerijono tinktūrą 1,5 minutes, į kiekvieną šnervę. Taip gydomės maždaug šešis mėnesius, kol pagerėjo.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 483   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.