Kosulį Slopinantis Vaistas Su Atsikosėjimu » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » Kosulį Slopinantis Vaistas Su Atsikosėjimu
168

Kosulį Slopinantis Vaistas Su Atsikosėjimu

Kosulį Slopinantis Vaistas Su Atsikosėjimu
Jūs galite „pasigauti“ peršalimą, bet kuriuo metu. Naudodamiesi šia paranormal.lt liaudies medicinos priemonę jos išvengsite ir būsite apsaugoti.
Kai peršąlame, mus gali lydėti stiprus kosulys. O, vaistų nuo kosulio neturime. Laimei, galimai namuose turėsite ingredientus, kurie padės kovoti su juo.

Manau, namuose rasite morkų ir medaus. Be to, pamiršau paminėti tai efektyvi priemonė kontroliuojanti gripo simptomus. Šio recepto privalumas: labai gerai kovoja su peršalimu ar gripu. Taip pat naudingas sergant ir kitomis ligomis.

Pavyzdžiui, sąnarių, raumenų ir kaulų uždegimas. Padeda sumažinti stresą ir nerimą. Turi daug vitaminų ir mineralų, tokių kaip kalis ir fosforas. Mažina rėmenį.Ankščiau, kai nebuvo reikiamų vaistų, žmonės šį receptą buvo pamėgę, tai buvo vaistas kovoje su gripu, alternatyva.

Tai ne tik pašalina gripą, bet ir padeda pagerinti bendrą sveikatą, atstato po sirgimo jėgas. Ši priemonė apsaugo mūsų kvėpavimo takus. Norėdami paruoši šį vaistą, mums reikės:

Didelės morkos (5 arba 6 gabalėliai);
Citrinos sulčių;
Medaus (4 arba 5 šaukštai).
Paruošimas ir naudojimas:
Pirmiausia reikia gerai nuplauti morkas, tada supjaustyti mažais gabalėliais. Vėliau užverdame vandenį, dedame morkas, kol suminkštės. Tuo metu mes užgesiname ugnį ir leidžiame mišiniui atvėsti.

Dabar jums reikia paimti šakutę ir labai gerai sutrinti morkas vandenyje, kuriame virėte. Tada į mišinį įpilame citrinos sulčių ir medaus.

Galiausiai labai gerai išmaišykite mišinį. Laikykite šį mišinį stikliniame inde su dangčiu.

Šį sirupą verta vartoti apie 3 šaukštus per dieną. To pakanka norint pašalinti gripą ir pašalinti skreplius.

Be to, jis gali būti naudingas profilaktiškai. Tiesiog valgykite 1 šaukštą šio mišinio ant tuščio skrandžio. Jei manote, kad tai labai saldi medžiaga, galite įpilti pusės stiklinės šilto vandens.

Svarbu žinoti, kad šios priemonės neturėtų vartoti cukriniu diabetu sergantys žmonės. Tai pat nerekomenduojama žmonėms, gydomiems diuretikais, nes tai sustiprina jo veikimą ir sukelia nepageidaujamą poveikį.

Tačiau, apskritai šis sirupas yra labai geras vaikų ir suaugusiųjų apsaugai pagerinti. Išbandykite, ir komentaruose parašykite, ar šis sirupas jums padėjo pasveikti...

Skaitė: 168   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.