Teisingas Kopūstų Lapų Kompresas Nuo Sąnarių Skausmo. Pats Pigiausias Vaistas Pasaulyje Nuo Sąnarių Skausmo! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » Teisingas Kopūstų Lapų Kompresas Nuo Sąnarių Skausmo. Pats Pigiausias Vaistas Pasaulyje Nuo Sąnarių Skausmo!
5442

Teisingas Kopūstų Lapų Kompresas Nuo Sąnarių Skausmo. Pats Pigiausias Vaistas Pasaulyje Nuo Sąnarių Skausmo!

Teisingas Kopūstų Lapų Kompresas Nuo Sąnarių Skausmo. Pats Pigiausias Vaistas Pasaulyje Nuo Sąnarių Skausmo!
Pateikiama priemonę, apie kurią gydytojai nutyli. Liepia gerti vaistus nuo sąnarių skausmo, kuris kartais tampa ne veiksmingas, o dar labiau pakenkia kitiems žmogaus organams... Bet apie naujas esamas komplikacijas, gydytojas nutylės ir priskirs kitus vaistus... O jūsų sąnariai, kaip skaudėjo, taip ir skaudės... Gal laikas išbandyti liaudies gydymo priemonę. Pas pigiausias vaistas pasaulyje nuo sąnarių skausmo!
Kopūstų lapų apvyniojimo veiksmingumas jau įrodytas! Ypač norint palengvinti sąnarių skausmus, todėl galite būti tikri: šį priemonė tikrai veiksminga!

Gerai žinoma, kad kopūstai turi daug gydomųjų savybių. Todėl šias savybes galime panaudoti jų ir nevalgydami. Tyrėjai įrodė, kad kopūstų naudojimas toje vietoje, kur jaučiamas sąnarių skausmas, žymiai sumažina skausmą (liaudies medicina - paranormal.lt).

Kopūstai padeda sergant osteoporoze
Žinoma, jums įdomu: “Kaip jūs galite pašalinti skausmą, tiesiog uždėję kopūsto lapą ant savo kelio?“ Atsakymas slypi kopūstų gydomojoje galioje.Labai įspūdingo tyrimo metu, keli pacientai, sergantys kelio sąnario osteoporoze (2 ir 3 laipsniais), buvo pakviesti 4 gydymo savaitėms. Jie buvo suskirstyti į tris grupes, atsižvelgiant į gydymo tipą: kopūstų lapų apvyniojimas, vietinis skausmo gelis ar įprastinė priežiūra.

Tyrimas buvo matuojamas pagal skausmo intensyvumą, kurį pacientai patyrė praėjus 4 savaites. Dėl to tyrimas parodė, kad tie, kurie priklausė kopūstų lapų vyniojimo grupei, turėjo mažiau skausmo. Taigi, kas daro kopūstą ypatingą?

Tai puikus priešuždegiminė priemonė
Kopūstuose, yra antioksidantų, kurie, kaip įrodyta, mažina lėtinį uždegimą. Taip pat dėl antioksidantų, tokių, kaip sulforafanas ir kempferolis, kurių gausu kopūstuose.

Tyrime, kuriame dalyvavo daugiau nei 1000 kinų moterų, pažymėta, kad tiems, kurie valgydavo daugiau kryžmažiedžių daržovių (kopūstų ir t.t.), uždegimo lygis buvo žymiai mažesnis nei tų, kurie valgė mažiau.

Kopūstai naudojami ne tik dėl priešuždegiminių savybių, bet taip pat dėl juose esančių vitaminų ir maistinių medžiagų, kurios padeda gerinti bendrą sveikatą ir savijautą.Kopūstai turi labai mažai kalorijų, tačiau tai nereiškia, kad juose nėra vitaminų ir maistinių medžiagų. Net nedidelis kopūstų kiekis gali pagerinti viso organizmo veiklą.

Kopūstai – geras vitamino K šaltinis, kuris yra svarbus tinkamam mūsų organizmo funkcionavimui. Vitaminas K veikia, kaip kofaktorius, fermentams, kurie yra atsakingas už kraujo krešėjimą. Be jo, turėtumėte kraujo krešėjimo problemų.

Ko jums reikia:
Kopūsto
Maistinės plėvelės (apvyniojimui)
Aliuminio folijos
Kočėlo
Medaus.
Nuimkite viršutinį kopūsto sluoksnį ir gerai nuplaukite vandeniu. Norėdami, kad kopūstų lapelis išskirtu sultis, naudokite kočėlą (gal yra su dantukais, nežinau), ir lapą suvyniokite į foliją.

Sušildykite kopūstą orkaitėje iki 38-40 laipsnių, o tada išėmus iš folijos kopūsto lapo uždėkite nedidelį kiekį medaus.

Po to dėkite jį ant skaudamos vietos ir pritvirtinkite jį marle ar maistine plėvele.

Taip kopūstą palaikykite bent valandą, taip pat galite palikti ir per naktį.

Norėdami gauti geresnius rezultatus, pakartokite procesą 2-3 kartus per dieną.

Pastabos:
Jei jums labiau patinka šaltas kompresas, kopūstus dėkite į šaldytuvą 1 valandai.

Jei norite palengvinti sąnarių skausmą, tuomet turėtumėte išbandyti šią priemonę. Ypač jei turite nuolatinį skausmą, kuris nepareina dėl osteoporozės ar reumatoidinio artrito.

Pasidalinkite savo komentarais, jei naudosite šią priemone, ar jums palengvėjo? Bus įdomu sužinoti... manau ir kitiems skaitytojams.

Skaitė: 5442   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.