Meilės horoskopas 2020 metams už kiekvieną zodiako ženklą » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Meilės horoskopas 2020 metams už kiekvieną zodiako ženklą
505

Meilės horoskopas 2020 metams už kiekvieną zodiako ženklą

Ko šiuo atžvilgiu kiekvienas iš mūsų turėtų tikėtis meilės ir santykių srityje? Mes mokomės iš profesionalių astrologų.

Meilės horoskopas 2020 metams už kiekvieną zodiako ženklą


Artėja naujasis 2020 m., Kurio globėja pagal rytinį kalendorių bus baltojo metalo žiurkė. Nenuostabu, kad kiekvienam, kuriam rūpi savo likimas, įdomu žinoti, ko tikėtis iš ateinančių metų meilės fronte.

Turime iš karto pasakyti, kad artėja šuoliniai metai, kurie kiekvienam iš mūsų žada daug pokyčių tiek teigiama, tiek neigiama linkme. Be to, 2020 m. Bus globojamas dviejų planetų: Saturno – drausmės, realizmo ir sunkaus darbo planeta, taip pat Jupiterio – gerovės ir sėkmės planeta.

Ko šiuo atžvilgiu kiekvienas iš mūsų turėtų tikėtis meilės ir santykių srityje? Mes mokomės iš profesionalių astrologų.
Avinas
Artėjantis 2020 m. Avinas iškels daugybę sunkių užduočių, kurių sprendimas šiam asmeniui užtruks per daug laiko. Jo partnerio paieškoms Marso palatoje tiesiog nelieka laiko. Galbūt tai netgi gerai, nes lengvos, neįpareigojančios pažintys, tai yra tai, ko jums šiuo metu reikia. Šie metai bus pažymėti svarbiais susitikimais, kurie ateityje gali peraugti į tikrąją meilę.

Kalbant apie šeimos Aviną, šie žmonės norėtų palinkėti vieno – neišnešk savo problemų iš namų ir nesidalyk jais su kitais! Tai yra jūsų laimingo šeimos gyvenimo garantija.

Jautis
Gali būti, kad Metalo žiurkės metais priešinga lytis pradės pastebėti stipriąsias Jautis savybes ir pasieks ją norėdama sukurti meilės sąjungą. Yra galimybė, kad į šio žavaus žmogaus širdį pateks keli pretendentai, o Jautis turės priimti sunkų pasirinkimą. Astrologai griežtai rekomenduoja nepriimti rimtų sprendimų iki rugsėjo vidurio. Priešingu atveju rizikuojate suklysti.

Tačiau Tauro šeima nebus tokia be debesų. Nors jūs padedate šeimai ir draugams išspręsti šeimos konfliktus, jūsų santuoka skyla. Atkreipkite dėmesį į žmogų, kuris jums visiems brangiausias!

Dvyniai
2020-ieji bus tikras išbandymas lengvabūdiškiems Dvyniams. Jau pavasarį mylimasis reikalaus specifikos iš Merkurijaus palatos ir logiško santykių vystymosi vestuvių ir vaiko išvaizdos forma. Dvynukė, kuriai patogu būti dabartinėje būsenoje, turi priimti svarbų sprendimą dėl vestuvių ar atsisveikinimo su savo partneriu. Ką pasirinkti, pats Dvynys turi nuspręsti, remdamasis savo vidiniais pojūčiais. Tačiau pasirinktas pasirinkimas žada būti lemtingas.

Keista, bet santykiuose su mylimu žmogumi Dvyniai turės visišką idilę. Šio ženklo asmenybėms reikės pagalbos ir palaikymo, jie galės rasti šias savybes savo sielos drauge, kuris jas suvienys.

Vėžys
Vėžio ženklo atstovams tai bus sėkmingi 2020-ieji metai. Šis laikotarpis privers mėnulio vaikus sunkiai dirbti ir įsitraukti į savo pačių tobulėjimą. Būtent čia Vėžiai turi galimybę susitikti su kolega ir sąjungininku, su kuriuo bus be galo lengva ir įdomu. Su tokiu žmogumi yra visos galimybės pažinti tikrąją meilę. Be to, didelė tikimybė sutikti savo likimą toli nuo namų, galbūt kitame mieste ar užsienyje. Bet likti svečioje žemėje neverta. Tai gali sužlugdyti visus teigiamus įsipareigojimus.

Šeimos vėžys turi išgyventi sunkų laikotarpį. Yra tikimybė, kad metų viduryje buvusi Vėžio meilė primins apie save, o šis žmogus atsidurs erzinančioje padėtyje.

Liūtas
Tikrasis meilės santykių „karalius“ ateinančiais metais bus Liūtas. Šis laikotarpis pasižymi įdomiomis, jausmingomis pažintimis, kurios įkvėps šio ženklo atstovą ir suteiks jam neįtikėtinų emocijų. Svarbu tik suprasti, kad įsimylėjimo euforija greitai praeina. Tikrąjį jackpotą sulaužys Liūtas, kuris antroje metų pusėje nusprendžia įteisinti savo santykius ir sukurti stiprią, mylinčią šeimą.

Nauja meilės ir švelnumo banga vienas kitą apims šeimos Liūtas ir jo sielos draugas. Tikriausiai to priežastis bus žinia apie nėštumą ar papildymas šeimoje šio ženklo atstovo.

Mergelė
Nuo metų pradžios Mergelė išstums meilę iš savęs ir visais įmanomais būdais priešinsis užmegzti pilnaverčius santykius ir jausti tikrą meilę. Būkite pasirengę tam, kad 2020-ieji bus jūsų kovos su savo baimėmis ir kompleksais metai. Jei jums pavyks įveikti save ir leisti meilei į širdį, metus užbaigsite ant rimtos pastabos. Tačiau nepavykus įveikti jų baimės, kyla rizika ilgus metus būti vienišiems.

„Saturno“ įtakoje „Dev“ šeimoje sustiprės konfliktai ir prieštaravimai. Ward Mercury bandys dominuoti savo partneryje, gali reikalauti iš jo daugiau, nei jis sugeba duoti. Svarbu nuraminti savo glėbį, kad santykiai nenutrūktų.

Svarstyklės
Galite drąsiai tikėtis, kad jau 2020 m. Pradžioje meilė įsikurs Svarstyklių širdyje. Be to, šis romantiškas jausmas pavers Veneros galvą taip, kad pamirštų apie darbą, namus ir pareigas. Astrologai pataria nepamesti galvos nuo kylančių jausmų, nes jie gali apversti jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Yra tikimybė, kad pasidavę jausmams, Svarstyklės gali padaryti klaidą, dėl kurios vėliau labai gailėsis.

Ateinančiais metais Veneros palatos turi galvoti, kaip atgaivinti savo šeimos ryšius. Jums gali tekti vykti į kelionę ar pradėti remontą kartu su savo mylimuoju.

Skorpionas
2020-ieji metai pasižymės nepaprastai emocinga pažintis ir audringais santykiais. Galbūt jie bus trumpalaikiai, tačiau paliks neišdildomus ženklus Skorpiono sielai. Šiais metais Skorpionas tikrai išmoks mylėti ir pagaliau nustatys kriterijus, kuriuos nori pamatyti savo išrinktuoju. Tikriausiai kiti metai atneš Marso meilės palatą ilgus metus.

Tačiau šeimos „Skorpionas“ neišgyvens lengviausio laikotarpio. Užsitęsusi krizė, besitęsianti daugiau nei mėnesį, pavasarį gali išeiti į logišką išvadą – skyrybas. Šio ženklo asmenys turi priimti sunkų sprendimą.

Šaulys
Nepaisant šuolių metų pradžios, Šauliui bus nepaprastai pasisekęs. Metų viduryje yra galimybė susieti savo likimą su asmeniu, kuris Jupiterio palatai suteiks ne tik meilės, bet ir visiškai aprūpins jį finansiškai. Nereikėtų praleisti tokio laimingo šanso, todėl mylinčiam Šauliui geriau pakelti savo seksualinį aromatą ir susitelkti į antrąją pusę.

Vedęs Šaulys turėtų pereiti į naują santykių lygį ir todėl būti atviresnis su savo artimaisiais. Toks žingsnis leis pajusti tikrą harmoniją su partneriu. Jei tai nebus padaryta, metų pabaigoje gali būti atskleista išsami Šaulio išdavystės informacija.

Ožiaragis
Finansiškai sunkūs metai privers Ožiaragio ženklo atstovus eiti į darbą. Akivaizdu, kad šis asmuo nebus blaškomas jausmų ir nesistengs ką nors pakeisti santykiuose su esamu partneriu. Tačiau metų viduryje galimi netikėtumai pateikiant informaciją apie gresiantį vaiko pasirodymą Ožiaragyje. Tai privers Saturno palatas priimti kardinalius sprendimus čia ir dabar.

Baltosios žiurkės metai Ožiaragių šeimai žada būti sunkūs. Yra rizika, kad pirmaisiais 2020 m. Mėnesiais šis asmuo sužinos apie išdavystę iki antrosios pusės. Tai privers jį persvarstyti savo gyvenimą ir požiūrį į partnerį.

Vandenis
Ateinančiais metais vienišas Vandenis jų meilės neieškos, tačiau ji pati juos aplenks, be to, gana netikėtoje vietoje. Tai greičiausiai įvyks komandiruotėse į užsienį ar atostogaujant vienoje šilčiausių šalių. Bet kokiu atveju Vandeniui geriau būti atokiau nuo namų, bet šalia mylimo žmogaus. Žvaigždės sako, kad 2020 m. Tai yra geriausia šeimos laimės tikimybė.

Vandenis, vedęs, metų pradžioje turės iškęsti rimtą skandalą su mylimuoju. Ginčo metu bus atskleista daug slapto antros pusės gyvenimo detalių. Astrologai rekomenduoja nepriimti sprendimų skubėdami, bet ramiai susitvarkykite. Priešingu atveju galite netinkamai sunaikinti savo šeimą.

Žuvis
Gyvenimas privers Žuvų ženklo atstovus sugrįžti į praeitį ir dar kartą susidurti su žmogumi, kurį jie labai mylėjo. Netikėtas susitikimas gali peraugti į svaiginantį romaną ir net į tikrą dramą, nes mylimas žmogus gali būti ne laisvas. Žuvys turi prisiimti atsakomybę už santykius arba jų atsisakyti, atimdamos sau laimę. Pasirinkimą turi padaryti patys, nes nuo to priklauso jų ateitis.

Šeimos Žuvys turėtų apsvarstyti galimybę suteikti daugiau šilumos savo artimiesiems. Tai išgelbės jų sąjungą nuo trečiųjų šalių pasirodymo santykiuose ir šeimos sutrikimų.

Skaitė: 505   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.