Naujųjų metų horoskopas: kas laukia Zodiako ženklų 2019 metų pabaigoje » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Naujųjų metų horoskopas: kas laukia Zodiako ženklų 2019 metų pabaigoje
512

Naujųjų metų horoskopas: kas laukia Zodiako ženklų 2019 metų pabaigoje

Naujųjų metų horoskopas: kas laukia Zodiako ženklų 2019 metų pabaigoje
Metų pabaigoje mes visi mėgstame vertinti reikalus, prisiminti maloniausius ir palikti neigiamą praeityje. Astrologai pasakoja, kokie įvykiai laukia Naujųjų metų skirtingų Zodiako ženklų atstovų.Kiekvienas Zodiako ženklas turi Naujųjų metų horoskopą, tačiau astrologijos ekspertai nedvejodami gali duoti vieną bendrą patarimą. Kad metai būtų sėkmingi, verta išsiaiškinti, kuris gyvūnas pagal Rytų horoskopą taps jo globėju. Kitu atveju svarbu pasikliauti ne tik žvaigždžių malonėmis, bet ir savo jėgomis – tuomet Visata labiau linkusi dovanoti dovanas ir džiugias progas.

Avinas

Metų pabaigoje Avinas norės skubiai atsisakyti savo skolų ir sumokėti visas sąskaitas. Be to, tai susiję ne tik su pinigais: šio žvaigždyno atstovai bus daug labiau linkę grąžinti įsiskolinusius veiksmus ir darbus. Svarbu skirti laiko savo gyvenimo tikslams. Priešingu atveju galite tiesiog pritrūkti garų, prisimindami, kas sugebėjo jums padėti 2019 m., O kam reikia nedelsiant maloniai reaguoti į gerą, prieš laikrodį trenkiantis dvylikai.

Jautis

Jautis Naujųjų metų išvakarėse sutaupys ištvermės ir pasitikėjimo savimi. Jei sureaguosite į bet kokią smulkmeną, nervai bus ant ribos, o Jautis akivaizdžiai to nenorės. Tai laikotarpis, kai skaudūs patarimai, kuriuos „lengviau susieti su šiuo gyvenimu“, gali būti veiksmingi. Veršeliams svarbu ne dramatizuoti, kontroliuoti save ir visas užduotis spręsti etapais. Tuomet „2020“ Jautis susitiks su džiaugsmu ir be „uodegų“ darbų sąrašuose.

Dvyniai

Dvyniai susitiks su daugybe pokyčių meilės srityje. Bet kadangi esame prisirišę ne tik prie žmonių, bet ir prie daiktų, taip pat ir pomėgių, yra ir kita medalio pusė. Dvyniams teks drąsiai plėsti akiratį ir netoliese atrasti naujų dalykų, išbandyti neįprastus pomėgius, pavyzdžiui, augančius kristalus ar laikyti „Instagram“ tinklaraštį apie knygrišius. Galime jiems pasakyti tik vieną dalyką: drąsiau, o į jūsų burės pučia švelnus vėjas!

Vėžys

Kad neprarastų gruodžio mėnesio atokvėpio, praradę visą šventinę nuotaiką, tinklalapio dailyhoro.ru ekspertai pataria Vėžiui: jums nereikia kurti didelių planų ir rašyti milžiniškų darbų sąrašų. Geriau nustatyti norimą aprėptį, tačiau nelaikykite šio idealaus modelio privalomu minimumu. Galite skaityti psichologinę literatūrą ar žiūrėti įkvepiančius filmus: tokie paprasti veiksmai motyvaciją palaikys veiksmingiau nei savęs kėlimas.

Liūtas

Liūtai gruodžio pabaigoje perims sėkmę į savo rankas ir galės sudėti galutinį akordą, kad 2020-ųjų pradžia būtų šviesi ir nepamirštama. Todėl Liūtams geriau prieš Naujuosius metus nekeisti daug mažų dalykų, o sutelkti dėmesį į porą tikrai svarbių ir reikšmingų. Šis prioritetų išdėstymas suteiks daugiau įkvėpimo ir padės pasukti Fortūnos švytuoklę jos kryptimi.

Mergelė

Atostogų išvakarėse mergelės turi greitai užbaigti reikalus. Tikėtina, kad netikėti, staigūs skambučiai, pokyčiai – žodžiu, bet kokia atostogų netvarka. Tai turi būti traktuojama stoiškai: nesijaudinkite, nesijaudinkite, nesijaudinkite ir toliau judėkite pasirinkto kurso link. Ramumas padės Mergelėms švęsti Naujuosius metus neuždirbant jokių lūžių ar pertekliaus ir tuo pačiu gražiai užbaigiant visus pradėtus projektus.

Svarstyklės

Svarstyklės, pagal Naujųjų metų horoskopą, atostogų įspūdžiams geriau pasiruošti iš anksto: pagalvoti apie susitikimo vietą, nusipirkti ar išsirinkti tinkamą drabužių spinta aprangą, suglumti pristatymais ir suvenyrais artimiesiems. Net perkant gaminius geriau neišvykti gruodžio 31 d., O viskas, ką galima nusipirkti iš anksto, jau yra laikoma name. Nauji metai be skubėjimo yra raktas į puikią nuotaiką ir laimingą 2020 m.

Skorpionas

Gruodžio mėnesį „Skorpionas“ perduos finansus, uždirbs pinigus, sudarys sandorius ir pirks. Nenuostabu, kad atostogų išvakarėse gali pritrūkti garų ir norėti tik atostogų ramioje sanatorijoje, o ne salotų po langu ar triukšmingų vakarėlių iki ryto. Skorpionai skatinami pasirūpinti savimi. Poros dienų laisvalaikis prieš Naujuosius metus yra idealus pasveikimo receptas, dėl kurio tikrai neturėtumėte kaltinti savęs.

Šaulys

Naujųjų metų Šaulio horoskope yra svarbių ir labai malonių naujienų ateityje: Šaulys gruodžio mėnesį gali uždaryti geštaltą senuose santykiuose. Laikas susitaikyti su draugais kilus ginčui, atsisakyti toksiškų asmenybių, išsiaiškinti esamas problemas ir pasitikėti savimi žengiant į ateitį, padedant žmonėms, kurie yra išties artimi ir brangūs širdžiai. 2020 m. Jie taps Šaulio sąjungininkais ir jų parama.

Ožiaragis

Versliniai ir racionalūs Ožiaragiai 2019-ųjų gruodį praleis meilės kupiname jausmuose, emociniuose jausmuose ir romantiškose svajonėse. Galbūt staigus grįžimas į praeitį arba nostalgija to, kas negrįžta. Viskas kontroliuojama: kartais mums visiems reikia sutelkti dėmesį ne tik į materialią gyvenimo pusę, bet ir į tai, kas mus sieja su artimaisiais.

Vandenis

Vandeniai neturėtų stengtis suvokti beprotiškumo, duoti sau pažadų, kad „tikrai kitais metais“, ir skubėti į paskutinę vežimą, atlikdami kelis dalykus tuo pačiu metu. Daugiafunkcis darbas išvis nėra būdingas žmonių bruožas, daugelis negali planuoti savo laiko taip, net jei to reikalauja aplinkybės, darbdavys ar artimieji. Patogus tempas ir dėmesys savo pačių bioritmams leis Vandeniui į naujus 2020 metus žengti su šypsena.

Žuvis

Astrologai Žuvims rekomenduoja nesižvalgyti ir nedaryti apibendrintų Naujųjų metų išvakarėse. Pagal žvaigždžių prognozes, galima nedidelė apatija ir nuovargis. Nenuostabu, kad Žuvys turėjo užimtus metus. Taigi neturėtumėte sugadinti savo malonumo analizuodami klaidas, nesėkmes ar pasipiktinimą. Paprasti malonumai Žuvims duos daug daugiau naudos, o jei Žuvys taip pat pasirūpins savo sveikata, sausio 1 d. Jie jausis atsinaujinę ir kupini jėgų.

Skaitė: 512   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.