Enterosgel vartojimas. Saldymedžio sirupas ir “Enterosgel” - limfos sistemos valymas » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Enterosgel vartojimas. Saldymedžio sirupas ir “Enterosgel” - limfos sistemos valymas
43881

Enterosgel vartojimas. Saldymedžio sirupas ir “Enterosgel” - limfos sistemos valymas

Ir štai receptas:- 1 šaukštas saldymedžio sirupo ištirpinti ne labai karštame vandenyje, išgerti ant tuščio skrandžio. Nuo metu visos limfos minkštėti, skystėti. Ir nesistebėkite, jeigu iš nosies pradės tekėti skystis. Po valandos visi nešvarumai, šlakai surinkti ir suskystinti saldymedžio susirinks pas jus žarnyne (paranormal.lt).Didžiausias kiekis limfomazgių randasi žarnyne - jų yra dešimtis tūkstančių! Ir jei tuo metu į žarnyną patenka sorbentas - pasta "Enterosgel", ji suriks visus nešvarumus ir pašalins iš organizmo- 1 šaukštą sorbento enterozgelio "Enterosgel" reikia užgerti stikline vandeniu.

Ir tik po 1,5-2 valandų galite valgyti. Pasta "Enterosgel" tai pats geriausias enterosorbentas, jis pašalina iš kūno tik ne švarumus, o organizme palieka visus vitaminus ir mineralus.Valymo kursas trunka 2 savaites. Rezultate jūsų limfa eis iš apačios į viršų ne 3 mėnesius, praeis per 2 savaites. Šiuo metodu jūs išvalysite odą ir pagerinsite sveikatą, praeis alergija, normalizuosis kraujo spaudimas ir daug kitų dalykų!Enterosgel, enterosgel vartojimas, saldymedžio sirupas, Limfa, limfosIš pradžių gali būti pablogėjimas, nes organizmas pradės stipriai valytis, bet po kelių dienų viskas praeis. Šį metodą aš rekomendavau daugeliui pažįstamiems. Pas mane dingo lėtinis kosulys, kuris truko daugelį metų, be aiškios priežasties. Aš daug kartų buvau tiriamas, tačiau gydytojai nieko nekalėjo aptikti, o kosulys likdavo. Dabar aš visiškai ne kosau.Tėčio kosulys taip pat sumažėjo, visiškai nepraėjo, kadangi jis rūko dideliais kiekiais 30 metų. Taip pat išsivalė sinusitą, kuris kamavo visą gyvenimą, bet tuo metu mes nežinojome, kad priežastis - užteršta limfa, ji tenai susirinkdavo iš viso kūno, tuo labiau jis maitinasi netinkamai. Praėjo galvos skausmai, priežastis užterštume. Spaudimas pas jį tapo, kaip 20 metų vyro ir laikosi nuolat. Pas mama dingo alergija. Taip pat limfos sistemą valosi pirtyje ir vartoja šviežias daržoves, vaisius ir uogas.Enterosgel gali būti pakeistas kitu sorbentu, bet Enterosgel yra geriausias, tai yra "protinga" kempinė su poromis, kurių dydis atitinka kenksmingų medžiagų molekulių dydį. Naudingos medžiagos vaistas neabsorbuoja.  Enterosgel neįsisavinamas virškinimo trakto gleivinėse. Natūraliu būdu keliauja per žarnyną, surenka toksinus, kenksmingas bakterijas ir virusus ir po 7 valandų pašalina iš organizmo.Enterosgel pašalina alergenus. Po vakcinacijos jei pasireiškia bėrimai, jau po pirmo panaudojimo pradeda veikti. Oda tampa švari. Beje, vaikai be jokių problemų priima šį preparatą. Skonis neutralus.

Vaikams skiriama nuo žarnyno disbakteriozės. Enterosgel yra ir saldaus. Jų yra dviejų rūšių. Pradeda veikti jau po pirmųjų priėmimų. Padeda atstatyti žarnyno mikroflorą. Geras vaistas.Naudingas atsiradus rotavirusiui. Puikiai veikia, dingsta vėmimas ir viduriavimas.Apsinuodijus alkoholiu, naudojamas taip patTurint rėmenį, alergiją ir gastritą taip pat padeda. Jį gali vartoti net naujagimiai!Padeda nuo diatezės, pašalina alergenus iš organizmo. Pasak, pašnekovės teigia, kad ji davė aštuonių mėnesiui kūdikiui. Po kelių dienų tapo geriau: sumažėjo bėrimas, o po kelių dienų tapo visiškai švarus.P.S. Organizmo valymas. Tai gali būti visų autoimuninių ligų vaistas...

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 43881   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.