Namų priemonės danties skausmui malšinti » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Namų priemonės danties skausmui malšinti
336
Naujienos » Liaudies medicina

Namų priemonės danties skausmui malšinti

Dantų skausmą esame visi patyrę bent vieną kartą savo gyvenime. Remiantis apklausa, daugiau kaip 90% suaugusiųjų turi sugedusius dantis.



Ir štai kodėl ,,Bright Side" pateikė jums keletą namų gydymo būdų, kurie jums nieko nekainuos, o dantų skausmas išnyks iškart.



burnos skalavimas, gvazdikėliai, česnakas, danties skausmas



Skalavimas su druska ir vandeniu



Sūrus vanduo yra natūralus dezinfekantas, taip pat lengva ir efektyvi priemonė danties skausmui išgydyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra sumaišyti 1/2 šaukštelis druskos į stiklinę šilto vandens ir mišinį naudoti kaip burnos skalavimo priemonę. Tai taip pat apsaugo nuo patinimo ir valo visą zoną aplink danties skausmą.



Gvazdikėliai 



Gvazdikėlis danties skausmus gydo jau amžius, nes turi eugenolį, kuris yra natūralus antiseptikas. Stenkitės švelniai uždėti nedidelį kiekį sutrintų gvazdikėlių miltelių ant danties arba šiek tiek kramtyti visą skiltelę.



Česnakas



Česnakų vaistinės savybės yra žinomos ir naudojamos jau nuo seno. Jis žudo kenksmingas bakterijas ir veikia kaip skausmo malšinimas. Česnako griežinėlį pridėkite prie skaudamos vietos, arba lėtai jį kramtykite. Šį natūralų gydymą galite kartoti keletą dienų, kol skausmas dings.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 336   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Komentuoti
Vardas:
E-Mail Adresas:
Pusiau pastorintas Pasviręs tekstas Pabrauktas tekstas Užbrauktas tekstas | Lygiuoti pagal kairinį kraštą Centre Lygiuoti pagal dešininį kraštą | Šypsenėlių įterpimas Įdėti nuorodąApsaugoto URL įterpimas Pasirinkite spalvą | Paslėptas tekstas Įterpti citatą Pertvarkyti tekstą iš transliteracijos į krilicą Įterpti spoilerį
Kod:           Įjunkite apsaugos kodo paveiksliuko rodymą
Atnaujinti kodą

Kodas: