Geriausia priemonė nuo išialgijos uždegimo ir skausmo! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Geriausia priemonė nuo išialgijos uždegimo ir skausmo!
1809

Geriausia priemonė nuo išialgijos uždegimo ir skausmo!

Patikrinta! Paprasta, bet labai efektyvi skausmo malšinimo priemonė! Verta pabandyti!Šiandiena pakalbėsime apie vieną iš nemaloniausių skausmų, kuriuos gali patirti žmogus.Tai skausmas, dėl išialgijos! Daugelis žmonių, tai apibūdina, esant nuo klubo į koją deginančius skausmus, dėl kurio sunku visiškai judėti, nes tai yra gana skausminga.skausmas, išialgija, gydymas, receptas, actas, sveikatos patarimaiEsant išialgijai pacientas skundžiasi skausmais, kurie ypač suintensyvėja judant ir stipriausiai yra jaučiami sėdmeninėje dalyje, plinta į užpakalinę šlaunies pusę, blauzdą, net pėdą. Išialgija gali būti vieno sėdimojo nervo arba abiejų.Šios problemos priežastys gali būti įvairios, pavyzdžiui:hipotermija;

pernešta infekcija;

traumos;

osteochondrozė;

tarpslankstelinė išvarža;

patinimas;

diabetas ir t.t.Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip lengvai atsikratyti išialgijos!Šis metodas padės sumažinti uždegimą, taip pat atsikratyti skausmo ir susigrąžinti judrumą.Receptas!Būtini ingredientai:
  • 10 litrų vandens;

  • žiupsnelis druskos;

  • 1/2 litro obuolių acto.Procedūra:Į karštą vandenį (temperatūra turi būti priimtina jūsų kojoms) įdėkite druskos ir acto.

Įmerkite kojas į mišinį, kol vanduo atvės.Kiekvieną vakarą atlikite procedūrą ir netrukus pastebėsite rezultatus!Beje, gydymo metu, laikykite visada kojas šiltai.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 1809   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.