Pritūpimai gydo! 1 iš pagrindinių pratimų, kurie padeda širdžiai » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Pritūpimai gydo! 1 iš pagrindinių pratimų, kurie padeda širdžiai
2812

Pritūpimai gydo! 1 iš pagrindinių pratimų, kurie padeda širdžiai

Pritūpimai gydo! 1 iš pagrindinių pratimų, kurie padeda širdžiai
Kaip pritūpti, išlaikyti sveikatą ilgus metus?Sveikas kūnas nelaiko sergančio kūno! Būti blogai yra energetiškai ir finansiškai nenaudinga, nes sergantis žmogus dirba ne sau, ne tam, kad žinotų savo likimą, o vaistinei. Tokia yra tikrovė. Tas, kuris neužsiima reguliariomis fizinėmis treniruotėmis, yra panašus į žmogų, sąmoningai nusprendusį pasenti iki 45 metų amžiaus ir priversti jo kuklumą.

Žmogus sensta kojomis, o ne metais

Gerai žinoma, kad širdies ir kraujagyslių sistema apima širdį ir kraujo bei limfinių kraujagyslių sistemą. Kraujas juda uždaros cirkuliacijos sistemos viduje pagal užsakytus vienakrypčius srautus – didelius ir mažus kraujo apytakos ratus.

Tačiau mažai žinoma, kad yra ir periferinė intraorganinė širdis, kuriai fiziologai priskiria apatinių galūnių raumenis.

Širdis yra raumenų pompa ir ji veikia „mašinoje“, tai yra, be sąmonės. Jis išstumia kraują į aortą, tada kraujas išteka į arterijas, kurios neša kraują iki kojų (didelis apskritimas) ir iki smegenų (mažas apskritimas). Tam padeda ne tik lygieji arterijų sienelių raumenys, bet ir gravitacija (gravitacija), todėl arterinis medis nėra labai išsišakojęs.

Tačiau žemiau arterinis kraujas „prilimpa“ prie kojų kraujagyslių (arterioveninės anastomozės) ir prasideda veninė kraujo tėkmė, kuri pakyla prieš sunkio jėgos dėsnį ir grąžina kraują į širdį. Kraujagyslėms padeda ne tik veniniai vožtuvai, bet ir kojų raumenys. Kraujo tėkmės greitis ir tūris priklauso nuo kojų raumenų būklės.

Kojų kraujotaka yra sunki dėl sėslaus gyvenimo būdo, antsvorio ar bendro raumenų nepakankamumo. Šiais laikais daugelis žmonių didelę laiko dalį praleidžia biuro kėdėse, prie kompiuterių. Yra net naujas terminas – „biuro planktonas“. Atitinkamai koronarinė širdies liga taip pat tapo jaunesnė, kurios priežastis yra deguonies trūkumas širdžiai dėl sumažėjusios kraujo tėkmės apimties ir greičio, kurį, savo ruožtu, lemia silpni ar standūs kojų raumenys.

Pagrindinė silpnų kojų raumenų priežastis yra neveiklumas, tai yra kojų raumenų jėgos pratimų stoka, o tai lemia jų atrofiją. Vyras sensta kojomis, o ne metus, kad ir kaip kardiologai patikintų priešingai!

Teisinga pritūpimo technika

Pagrindinė terapinių pritūpimų sąlyga yra aktyvus diafragminis „haaa“ iškvėpimas atsistojus. Tai nėra našta širdžiai, bet padėkite jam. T. y., „Periferinė širdis“ paima arterinę kraujo bangą ir tiekia ją atgal į širdį. Gamta nesugalvojo kitokių normalios kraujotakos palaikymo mechanizmų.

Todėl silpnos kojos reiškia silpną širdį!

Ką pritūpimai suteikia širdžiai?

Pritūpimai yra vienas pagrindinių pratimų, padedančių širdžiai, o sergant širdies ligomis (LŠL, aritmija) – jos vaistas.

Tabletės, išrašytos esant pirmiesiems širdies nepakankamumo požymiams, ir vadinamojo fizinio aktyvumo sumažėjimas prisideda prie raumenų atrofijos ir širdies nepakankamumo progresavimo. Piliulės yra žiogas, plakta žlugdančiam arkliui.

Pagrindinė pritūpimo sąlyga yra ištiesti kelius ir ištiesinti kojas, iškvėpti „haa“.

Fiziškai nusilpusiems žmonėms nerekomenduojama pirmosiomis dienomis daryti daugiau nei tris 10 pritūpimų serijas. Kūnas turi būti treniruojamas palaipsniui ir kantriai. Skirkite laiko daugiau mankštos. Gerok save, savo būklę blaiviai, tinkamai ir be fanatizmo.

Pritūpimai gali būti atliekami kasdien mažomis serijomis: tris kartus po 10 pritūpimų, po to penkis kartus po 10 pritūpimų ir tt

Pritūpimai yra tiesiog būtini tiems, kurie daug sėdi (biuro darbuotojai, buhalteriai, vairuotojai ir kt.).

Pritūpimai gali pakeisti bėgimą, važiavimą dviračiu, plaukimą, ėjimą.

Pasibaigus pritūpimams, pabandykite 5-10 sekundžių nuleisti kojas šaltame vandenyje, o po to kojas sutrinkite kietu rankšluosčiu, kad nudžiūtų. Nepamirškite aliejaus (kremo) įtrinti į kojas (kad kojų oda neišsausėtų). Po pratimų kosmetinis kremo, įtrinto į kojų odą, poveikis yra daug didesnis, nes darbinė oda geriau sugeria reikalingus mikroelementus iš kremo (aliejaus).

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 2812   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.