Šaldyta citrina – stebuklingas produktas, užmušantis vėžio ląsteles! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Šaldyta citrina – stebuklingas produktas, užmušantis vėžio ląsteles!
4372

Šaldyta citrina – stebuklingas produktas, užmušantis vėžio ląsteles!

Šaldyta citrina – stebuklingas produktas, užmušantis vėžio ląsteles!
Citrina yra stebuklo produktas, kuris naikina vėžio ląsteles. Citrinos žievelėje yra 5-10 kartų daugiau vitaminų nei citrinos sultyse.Citrina yra stebuklo produktas, kuris naikina vėžio ląsteles. Citrinos žievelėje yra 5-10 kartų daugiau vitaminų nei citrinos sultyse. Įdėkite nuplautą citriną į šaldytuvo šaldytuvą. Po to, kai citrina atšaldoma, paimkite trintuvę, sutarkuokite visą citriną (jos nereikia nulupti) ir pabarstykite ant jos savo indus.

Įpilkite jo į daržovių salotas, ledus, sriubas, grūdus, makaronus, spagečius, ryžius, suši, žuvies patiekalus … Šis sąrašas tęsiasi. Visi produktai turės malonų skonį, ko galbūt dar niekada nepatyrėte.

Citrinos žievelėje yra 5-10 kartų daugiau vitaminų nei citrinos sultyse. Ir jūs, kaip taisyklė, išmeskite. Tačiau dabar, atlikdami šią paprastą citrinos užšaldymo procedūrą ir apibarstydami ant jos savo patiekalus, galėsite suvartoti visas šias maistines medžiagas ir būti dar sveikesni. Citrinos žievelė yra galingas reduktorius, pašalinantis toksinius elementus iš organizmo. Įdėkite nuplautą citriną į šaldiklį, o kiekvieną dieną įtrinkite į indus. Tai yra raktas, kad maistas būtų skanesnis, o gyvenimas – sveikesnis ir ilgesnis! Tai yra nuostabi citrinos paslaptis!

O kas ypač svarbu – terapija su citrinos ekstraktu sunaikina tik piktybines ląsteles. O kadangi jokio šalutinio poveikio nėra, tada užšaldykite citrinas, patrinkite jas ir valgykite sveikatos labui!

Šios informacijos šaltinis yra jaudinantis: ji buvo gauta iš vieno didžiausių pasaulio vaistų gamintojų, kuris sako, kad daugiau nei 20 laboratorinių tyrimų nuo 1970 m. Parodė, kad įprasta citrina naikina 12 rūšių vėžio ląsteles, įskaitant storosios žarnos, krūties, plaučių ir vėžį. ir kasa … O kas dar labiau stebina: terapijos rūšis – su citrinos ekstraktu – naikina tik piktybines vėžio ląsteles ir nedaro įtakos sveikoms ląstelėms.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 4372   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.