5 klaidos gydant pienligę! Tai klaidos, kurias daro daugelis moterų » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » 5 klaidos gydant pienligę! Tai klaidos, kurias daro daugelis moterų
851

5 klaidos gydant pienligę! Tai klaidos, kurias daro daugelis moterų

5 klaidos gydant pienligę! Tai klaidos, kurias daro daugelis moterų
Pienligė yra viena iš grybelinės infekcijos rūšių, kurią sukelia mikroskopiniai į mieles panašūs Candida genties grybai (pirmiausia Candida albicans). Pagrindiniai lytinių organų pienligės simptomai yra: gausus baltos spalvos išskyros, niežėjimas, normalios mikrofloros pusiausvyros sutrikimas. Su pienligė labai svarbu gydyti ne tik save, bet ir seksualinį partnerį, kitaip įmanoma pakartotinai užsikrėsti.Dėl pienligės atsiranda dvi priežastys – mielių grybelinė infekcija ir per didelis pieno rūgšties bakterijų ar laktobacilų augimas. Grybelinė mielių infekcija atsiranda po gydymo antibiotikais, neapsaugoto lytinio kontakto, sumažėjusio imuniteto, hipotermijos ar staigiai pasikeitus klimatui. Per didelis laktobacilų augimas įmanomas per daug naudojant intymios higienos produktus, kurių sudėtyje yra pieno rūgšties, dažnai vartojant žvakučių su laktobacilomis ir bifidobakterijomis bei kapsules su jų turiniu. Pienligė dažnai pasireiškia nėščioms moterims ir moterims, turinčioms aukštą estrogeno kiekį.

1. Netinkamas gydymas

Dažnai laktobacilos yra gydomos tais pačiais vaistais, kaip grybeliniai. Su pieno mielių infekcija priešgrybeliniai vaistai nepadeda, nes šio tipo pienligę sukelia per didelis laktofloros augimas ir padidėjęs rūgštingumas. Gydymui reikia kitokio tipo vaistų.

2. Tiesiog viena tabletė

Vaistų nuo pienligės reklamose mums dažnai sakoma, kad gydymui pakanka vienos tabletės. Tai ne visada atsitinka. Jei pradėjote gydytis nuo pirmųjų simptomų, tada gali padėti viena tabletė. Bet visais kitais atvejais antrą dozę reikia vartoti po 2 dienų. Sergant pasikartojančia liga, nurodomas ilgesnis gydymas.

3. Kombinuotas gydymas

Ekspertai reikalauja, kad pienligės gydymas būtų derinamas. Turi būti vietinė terapija (žvakutės, kremai, makšties tabletės) ir tabletės.

4. Partnerio gydymas

Jei partneris neturi nusiskundimų ir simptomų, būdingų pienligė, taip pat rekomenduojamas gydytojo tyrimas.

5. Kaip išgydyti pienligę

Jums nereikia naudoti liaudies vaistų, net jei juos kažkas patikrino. Taip pat savarankiškai nediagnozuokite savęs, neskirkite vaistų ir netaupykite.

Elkitės laiku, nebijokite kreiptis į specialistus ir būkite sveiki!

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 851   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.