Jūs darote šiuos 5 dalykus kiekvieną dieną ir nesuvokiate, kad jie kenkia jūsų sveikatai » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Jūs darote šiuos 5 dalykus kiekvieną dieną ir nesuvokiate, kad jie kenkia jūsų sveikatai
1007

Jūs darote šiuos 5 dalykus kiekvieną dieną ir nesuvokiate, kad jie kenkia jūsų sveikatai

Jūs darote šiuos 5 dalykus kiekvieną dieną ir nesuvokiate, kad jie kenkia jūsų sveikatai
Nuo vaikystės kiekvienas žmogus buvo mokomas valytis dantis ryte, bet niekas neužduoda klausimo: „Kodėl?“. Lygiai taip pat visi mokomi daugelio kitų dalykų, kuriuos žmonės daro mašina. Šie įpročiai vadinami gerais, bet ar tai tiesa?Mūsų komanda surinko 5 „gerus“ įpročius, kuriuos verta peržiūrėti, nes jie gali pakenkti jūsų sveikatai.

1. Ausys

Kūnas – sklandžiai veikiantis mechanizmas, ausų vaškas taip pat yra svarbus komponentas – tai savaiminio valymo būdas. Jis sutepa ausies kanalus ir apsaugo nuo įvairių bakterijų. Siera iš organizmo išeina natūraliu būdu, o kai naudojate ausies pagaliuką, kenkiate sau. Dirginate kanalą ir tik padidinate sieros išsiskyrimą. Pakaks po dušo nušluostyti ausis rankšluosčiu cirkonio.

2. Mikrobangų krosnelė

Daugelis teigia, kad mikrobangos yra labai pavojingos sveikatai, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Saulės lova ar rentgeno aparatas daro daug daugiau žalos. Mikrobangų krosnelė neskleidžia jonizuojančiosios spinduliuotės. Tokia radiacija yra pavojinga sveikatai, jos pažeidžia DNR. Mikrobangų krosnelė suprojektuota taip, kad spinduliuotė neviršytų ribų, jei nesigundysite įjungę mikrobangų krosnelę, nieko neįvyks.

3. tualeto dangtis

Visi žino, kad būtina nedelsiant nusiplauti, tačiau tik nedaugelis žino, kaip tai padaryti teisingai. Reikalas tas, kad nuplaunant dangtį aukštyn, mažiausios dalelės kartu su bakterijomis bus purškiamos aplink tualetą, todėl nuleiskite dangtį, kad išvengtumėte šio košmaro.

4. Virdulys

Žmonės tiki, kad masyvas arbatinėje yra labai pavojingas, tačiau iš tikrųjų tai tik kalcio ir magnio karbonatų nusėdimas. Vaistinėse yra labai daug šių medžiagų, kadangi tai yra antacidai, jie vartojami nuo rėmuo. Virdulyje esanti skalė pasirodo saugi, nes niekas jos nevalgys dideliais kiekiais.

5. Akys

Jie sako, kad ilgą laiką sėdėjimas prie kompiuterio yra kenksmingas akims. Daugelis mokslininkų siūlo įvesti „kompiuterinio matymo sindromo“ sąvoką. Jam būdingos sausos akys ir kaklo, nugaros skausmai.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 1007   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.