7 FAKTAI APIE VITAMINO B12 TRŪKUMĄ. NEGALIMA IGNORUOTI! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » 7 FAKTAI APIE VITAMINO B12 TRŪKUMĄ. NEGALIMA IGNORUOTI!
2908

7 FAKTAI APIE VITAMINO B12 TRŪKUMĄ. NEGALIMA IGNORUOTI!

7 FAKTAI APIE VITAMINO B12 TRŪKUMĄ. NEGALIMA IGNORUOTI!

Organizmas gauna vitaminų iš maisto, kurį valgome. Kai keičiasi mūsų mityba, rinkitės maistines medžiagas, kurias organizmas pasisavina.

Vitamino B12 trūkumo nustatymas

1. Ar jums sunku būti budriems,
stengdamiesi išlikti budrūs iš visų jėgų? Tai gali būti daugelio dalykų simptomas, todėl neprotinga automatiškai manyti, kad turite B12 trūkumą.

Bandydami nustatyti savo mieguistumo priežastį, pradėkite klausdami, ar kiekvieną vakarą miegate pakankamai. Miegate aštuonias ar daugiau valandų ir vis tiek jaučiatės pavargęs? Tuomet laikas pagalvoti, ar gali praleisti B12.

2. Galvos svaigimas
Šis mieguistumas, kurį sukelia B12 trūkumas, dažnai lydimas galvos svaigimo. Šis pojūtis dažniausiai atsiranda, jei žmogus atsikelia per greitai. Be to, galvos svaigimas gali kilti einant laiptais aukštyn ar žemyn.

3. Jūsų raumenys jaučiasi labai silpni
Jei jums reikia B12, be nuovargio jausitės silpni. Taip yra dėl to, kad sveikiems ir stipriems raumenims reikia nemažai raudonųjų kraujo kūnelių. Be B12 jūsų kraujo ląstelės nepasiųs deguonies kitoms ląstelėms, padidindamos raumenų silpnumą.

4. Pajuskite adatas
Be nuovargio ir raumenų silpnumo, B12 trūkumas dažnai verčia žmones jaustis kaip adatomis. Šiuos pojūčius dažnai lydi tirpimas ar elektros šokas, kurį sukelia nervų pažeidimai. Šiuos nervus sukelia mažesnis deguonies kiekis.

5. Pradėjote pastebėti atminties praradimą.B12
taip pat atsakingas už deguonies siuntimą į smegenis. Deguonies trūkumas smegenims sukels miglotą atmintį, kaip ir kiti nenormalios smegenų funkcijos simptomai.

Žmonės, kenčiantys nuo problemų, susijusių su B12, dažnai mano, kad serga Alzheimerio liga. Tiesą sakant, šie žmonės negauna reikiamo B12 kiekio.

Po apsilankymo pas gydytoją kraujo tyrimas gali padėti diagnozuoti B12 trūkumą. Jei taip, gydytojas paprastai paskirs vitaminą B12, kuris padės pagerinti jūsų atmintį.

6. Ar turite blyškią odą
? Šį B12 trūkumo simptomą sukelia suskaidytos kraujo ląstelės. Tada šios ląstelės išskiria bilirubiną

7. Jūsų liežuvis yra lygus ir raudonas
, liežuvio iškilimai yra visiškai normalūs ir rodo, kad esate sveikas. Šie gumbai yra žinomi kaip papilos. Be B12 paaiškės, kad jūsų kalba nėra jokių gumbų.

B12 privalumai

1. Apsigimimų prevencija
Nėščios moterys nėštumo metu turi būti kuo sveikesnės. Tai apima pakankamai B12.

Moterims, kurioms nėštumo metu nustatytas B12 trūkumas, gresia padidėję apsigimimai, tai gali būti nervinio vamzdelio defektai. Be to, motinos, turinčios B12 trūkumą, dažniau patiria persileidimą ar priešlaikinį gimdymą.

2. Gerinti kaulų sveikatą ir užkirsti kelią osteoporozei
.Osteoporozė dažnai siejama su senatve, tačiau B12 taip pat turi įtakos kaulų tankiui.

Jei palaikysite sveiką B12 lygį, pagerės jūsų kaulų sveikata. Tinkamai absorbuodamas B12, jūsų kūnas sureguliuos kaulų mineralų tankį.

3.
Sušvelninant depresijos simptomus B12 vaidina svarbų vaidmenį kuriant seratoniną. Žmonės, turintys B12 trūkumą, gali pastebėti depresijos simptomus.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 2908   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.