PILVO PŪTIMĄ GALI SUKELTI VANDENS SUSILAIKYMAS! ŠTAI 5 BŪDAI, KAIP TAI IŠSPRĘSTI! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » PILVO PŪTIMĄ GALI SUKELTI VANDENS SUSILAIKYMAS! ŠTAI 5 BŪDAI, KAIP TAI IŠSPRĘSTI!
2265

PILVO PŪTIMĄ GALI SUKELTI VANDENS SUSILAIKYMAS! ŠTAI 5 BŪDAI, KAIP TAI IŠSPRĘSTI!

PILVO PŪTIMĄ GALI SUKELTI VANDENS SUSILAIKYMAS! ŠTAI 5 BŪDAI, KAIP TAI IŠSPRĘSTI!
Kas yra vandens susilaikymas?
Vandens susilaikymas yra terminas, apibūdinantis per didelį skysčių kaupimąsi sistemoje, kūno audiniuose ar ertmes sistemoje. Patinimas gali paveikti rankas, kulkšnis ir kojas. Kūną sudaro 70 procentų vandens, o vandens perteklius išsiskiria su šlapimu. Ši sistema gali būti sutrikdyta įvairiais būdais, todėl kūnas sulaiko per daug vandens .Edema nėra liga, tai simptomas. Jei susiduriate su edema, kūnas bando pasakyti, kad kažkas ne taip. Prasta kraujotaka, stresas, hipertenzija, fizinio aktyvumo stoka, alergijos ir menstruacijos yra visos galimos vandens susilaikymo priežastys.

Natūralios vandens sulaikymo mažinimo priemonės

Kiaulpienė
Dėl savo diuretiko poveikio, kiaulpienė yra puikus sprendimas pašalinti skysčių perteklių iš organizmo. Jame yra daug kalio, kuris natūraliu būdu sumažina natrio kiekį. Arbatinį šaukštelį džiovintos kiaulpienės pamirkykite puodelyje karšto vandens maždaug dešimt minučių, tada nukoškite. Gerkite iki trijų kartų per dieną.

Petražolės
Kaip ir kiaulpienės, petražolės turi stiprių diuretikų savybių. Norėdami gaminti petražolių arbatą, įdėkite du šaukštelius džiovintų petražolių lapelių į puodelį karšto vandens ir palikite dešimt minučių. Gerkite iki trijų kartų per dieną.

Dilgėlių
dilgėlės nuo seno buvo naudojamos gydyti sąnarių skausmus ir pašalinti iš organizmo vandens perteklių. Tris šaukštelius džiovintų lapų užpilkite karštu vandeniu ir gerkite iki keturių puodelių per dieną.

Pankolių sėklos
Pankoliai taip pat veikia kaip diuretikas ir padeda didinti vandens ir natrio išsiskyrimą pro inkstus. Į šaukštelį pankolio sėklų įpilkite puodelį karšto vandens, palikite dešimt minučių, nukoškite ir gerkite.

Epsom Epsom druskos vonia gali pašalinti vandens perteklių. Kitaip tariant, jis veikia pašalindamas iš organizmo per daug vandens ir toksinų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumaišyti du puodelius druskos šiltoje vonioje su vandeniu ir atsigulti penkiolika minučių. Norėdami gauti optimalių rezultatų, pakartokite procedūrą iki trijų kartų per savaitę.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 2265   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.