Ji rado receptą: ši priemonė išgelbės jus nuo inkstų akmenų per 10 dienų! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Ji rado receptą: ši priemonė išgelbės jus nuo inkstų akmenų per 10 dienų!
27823
Naujienos » Liaudies medicina

Ji rado receptą: ši priemonė išgelbės jus nuo inkstų akmenų per 10 dienų!

Nepraleiskite recepto! Paprastas būdas pašalinti inkstų akmenis be operacijos!Inkstų akmenys dažniausiai susidaro dėl nesveikos mitybos, kurioje yra gausu druskos ir riebalų. Tai labai skausminga. Dažniausiai pradiniuose etapuose mes nepastebime jokių simptomų. Todėl, mes net negalime žinoti, kad inkstuose esantis smėlis pavirsta į akmenį.Laimei, yra labai paprastas ir natūralus būdas gydytis nuo inkstų akmenų. Šį gėrimą yra labai lengvą paruošti. Jums reikės tik 2 pigių ingredientų, kuriuos galite turėti savo virtuvės spintelėje.<!--IMG1-->Ši priemonė išgelbės jus nuo inkstų akmenų per 10 dienų!<!--IMG1-->Ingredientai:
  • 2 litrus vandens;

  • 2 puodelius soros.Paruošimas:Supilkite sorą į šiltą, virintą vandenį ir palikite per naktį. Ryte, supilkite soras į puodą ir užvirinkite 2 litrų vandens talpoje. Tada, permaišykite ir uždenkite. Palikite taip iki vakaro, po to nupilkite vandenį į indą ir uždarykite.Naudojimo būdas:Gerkite bent po vieną puodelį šio gėrimo per dieną, 10-15 dienų.

Po to akmenys išeis. Jei reikia, po 2 savaičių pakartokite gydymą.Neišmeskite soras, nes jos yra labai sveiki ir maistingi grūdai. Jau seniai yra manoma, kad jos suteikia jėgų ir sveikatos. Galite iš panaudotos soros su 3 puodeliais vandens, per 15 minučių pasigaminti košę, kurią galima valgyti su medumi ar džiovintais vaisiais.Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame jums kreiptis į gydytoją. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.Jeigu patiko šis receptas, pasidalinkite su draugais ir šeimos nariais, jie jums už tai padėkos. Nepamirškite palikti komentaro.Arba naudokite, kaip vaizdo įraše Vilnotoji erva. Vaistinis augalas Vilnotoji erva pasižymi šlapimą varančiu poveikiu. Kaip teigia autorius, jis vartojo 3 kartus per dieną, šiaudelio pagalba (kaip teigia autorius, geriant paprastai, galite turėti problemų su dantimis, net tai pabrėžiama keletą kartų, tai rimta). Ryte, taip pat ant tuščio skrandžio vartojo pusę arbatinio šaukštelio nugesintos geriamos sodos, su vandeniu. Taip pat dar papildomai gėrė, du litrus per dieną vandens. Po trijų mėnesių, rezultatai buvo stulbinantys - akmenys dingo.
Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 27823   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Komentuoti
Vardas:
E-Mail Adresas:
Pusiau pastorintas Pasviręs tekstas Pabrauktas tekstas Užbrauktas tekstas | Lygiuoti pagal kairinį kraštą Centre Lygiuoti pagal dešininį kraštą | Šypsenėlių įterpimas Įdėti nuorodąApsaugoto URL įterpimas Pasirinkite spalvą | Paslėptas tekstas Įterpti citatą Pertvarkyti tekstą iš transliteracijos į krilicą Įterpti spoilerį
Kod:           Įjunkite apsaugos kodo paveiksliuko rodymą
Atnaujinti kodą

Kodas: