1 šaukštas šio prieskonio 2 kartus pagreitins perteklinio svorio netekimą ir palengvins podagros, parazitų, sąnarių skausmus » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » 1 šaukštas šio prieskonio 2 kartus pagreitins perteklinio svorio netekimą ir palengvins podagros, parazitų, sąnarių skausmus
10362

1 šaukštas šio prieskonio 2 kartus pagreitins perteklinio svorio netekimą ir palengvins podagros, parazitų, sąnarių skausmus

1 šaukštas šio prieskonio 2 kartus pagreitins perteklinio svorio netekimą ir palengvins podagros, parazitų, sąnarių skausmus
Įtraukite jį į savo racioną ir atostogų metu nepriaugsite svorio, bet numesite!Šis prieskonis degina kalorijas vieną ar du kartus! Įtraukite jį į savo racioną ir atostogų metu nepriaugsite svorio, bet numesite!

Šis prieskonis, kurį šiandien jums pateiksime, turi aštrų skonį, kuris jūsų maistui gali suteikti šiltą, riešutų skonį, ir tradiciškai naudojamas Indijos, Meksikos ir Šiaurės Afrikos patiekaluose.

Žmonės ja naudojasi visame pasaulyje šimtmečius. Kmynas yra pagrindinis kario miltelių ir čili miltelių ingredientas.

Žurnale „Papildoma terapija klinikinėje praktikoje“ buvo paskelbtas tyrimas, kuriame buvo tiriamas ir išbandytas šio galingo prieskonio poveikis antsvorio turinčių moterų kūnui.

88 antsvorio turinčios ir nutukusios moterys atsitiktine tvarka buvo suskirstytos į 2 grupes. 3 mėnesius abi grupės gaudavo mitybos patarimus ir sumažindavo dienos kalorijų kiekį 500.

Pirmoji grupė kasdien suvartojo 3 gramus (šiek tiek mažiau nei 1 arbatinį šaukštelį) kmynų miltelių, kurių buvo dedama į 150 ml jogurto, antroji grupė vartojo tokį patį kiekį jogurto, tik be kmynų.

Po 3 mėnesių moterys, kurios su jogurtu vartojo kmynus, sugebėjo numesti vidutiniškai 50% daugiau svorio nei moterys, kurios vartojo tik paprastą jogurtą.

Dar įspūdingesnis faktas, kad kmynus vartojančios grupės nariai savo kūno riebalų procentą sumažino 14,4%, beveik tris kartus daugiau nei antroji grupė, kuri nenaudojo kmynų, riebalus deginančio prieskonio.

Pirmoji grupė turėjo keletą kitų patobulinimų.

Jie sumažino kenksmingų riebalų kiekį kraujyje, o jų trigliceridų kiekis sumažėjo 23 balais. Ir tai dar ne viskas! Kiti rodikliai taip pat visus nustebino!

Grupės nariai su kmynais turėjo vidutiniškai tik apie 10% savo blogojo (MTL) cholesterolio!

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 10362   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.