Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai? » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?
390

Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?

Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?
Druska, pipirai ir citrina labai gerai salotose. Bet tai toli gražu ne vienintelis įmanomas jų panaudojimas, jie gali pasitarnauti ir kaip gydomosios priemonės. Žmonės visoje žemėje naudoja šiuos produktus, kad susidorotų su įvairiais sveikatos sutrikimais.
Žemiau pateikiamas susirgimų sąrašas, nuo kurių padės jūros druska, juodieji pipirai ir citrina.

Gerklės skausmas.
Jei jums skauda gerklę, tai su tuo galima susidoroti, įpylus stiklinę šilto vandens ir ten įdėjus pipirų (½ arbatinio šaukštelio), jūros druskos ( pilną arbatinį šaukštelį) ir citrinos sulčių (1 valgomąjį šaukštą).

Šiuo mišiniu reikia skalauti gerklę kasdien po kelis kartus, tokiu būdu galima tiek susilpninti skausmo pojūčius, tiek pašalinti kosulį.Jūros Druska, Juodieji Pipirai, Citrina, Vaistai, Gerklė
Užsikimšusi nosis.
Reikia padaryti priemonę, sumaišius lygų kiekį juodųjų pipirų, taipogi kardamono sėklų , kmynų ir cinamono, ir sudėti šį mišinį į grūstuvę, kur sugrūdus turi gautis milteliai.

Toliau reikia kurį laiką įtraukti į nosį šį mišinį.

Tulžies akmenų pašalinimas.
Pagal savo kilmę tulžies akmenys – tai tulžies pūslėje nusėdę virškinimo skysčiai, kurie paskui sukietėjo. Tokių akmenų žala tame, kad jie stabdo virškinimo sistemos funkcionavimą, o taip pat neretai sukelia skausmo pojūčius.

Bendra rekomendacija – jų šalinimas operacijos pagalba.

Dar vienas galimas variantas – jų šalinimas natūraliomis priemonėmis.

Kad ištirpdytumėte šį darinį, reikia padaryti mišinį, į kurį įeitų 3 dalys alyvuogių aliejaus, o taip pat po vieną dalį juodųjų pipirų ir citrinos.

Stomatitas.
Kad išgydytume burnos gleivinę, reikia įpilti puodelį šilto vandens ir įpilti į jį 1 valgomąjį šaukštą Himalajų druskos.
Po kiekvieno valgymo reikia skalauti burną šiuo mišiniu. Tokiu būdu galima stimuliuoti gijimą ir susidoroti su kenksmingomis bakterijomis.

Skaitė: 390   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.