Ciberžolės vanduo nuo skydliaukės, kepenų, skausmo, smegenų! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Ciberžolės vanduo nuo skydliaukės, kepenų, skausmo, smegenų!
4657

Ciberžolės vanduo nuo skydliaukės, kepenų, skausmo, smegenų!

Ciberžolės vanduo nuo skydliaukės, kepenų, skausmo, smegenų!
Dar prieš šimtus metų žmonės žinojo ir vertino naudingąsias ciberžolės (kurkumos) savybes. Šis veiksmingas augalas gali pagerinti sveikatą įvairiausiais būdais.

Ciberžolės sudėtyje yra gausu naudingųjų medžiagų, didesnis ar mažesnis kiekis vitaminų E, K ir B3 (niacino), folio rūgšties, kalcio, fosforo, cinko ir vario.

Vanduo su ciberžole yra vienas iš geriausių būdų gauti visų šių naudingųjų medžiagų ir vitaminų. Viskas, ką jums reikia padaryti, – įberti ciberžolės į stiklinę šilto vandens. Išmaišykite ir išgerkite.

Reklama:


Jei kiekvieną rytą reguliariai gersite šį gėrimą, galite pajusti tolesnę naudą.
Apsauga nuo kepenų pažeidimų
Ciberžolė saugo kepenis nuo žalos ir net regeneruoja pažeistas kepenų ląsteles. Stimuliuoja natūralią tulžies gamybą ir gerina tulžis pūslies funkcijas.

Gerina smegenų sveikatą
Ciberžolė yra gausus antioksidantų, pavyzdžiui, kurkumino, kurie saugo nuo smegenų ląstelių pažeidimų ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, šaltinis.

Slopina skausmą ir uždegimą
Lėtiniai uždegimai dažnai būna pagrindinėmis įvairių negalavimų ir ligų priežastimis. Šis prieskonis sėkmingai kovoja su uždegimais ir slopina skausmą organizme.

Gerina skydliaukės veiklą
Ciberžolė yra tikra pagalbininkė gydant tokias autoimunines skydliaukės ligas, kaip Greivso ligą ir Hašimoto tiroiditą. Be to, ji mažina cholesteriną ir saugo nuo skydliaukės atrofijų.

Skaitė: 4657   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.