Išvalykite savo organizmą nuo parazitų ir normalizuokite svorį šiuo mišiniu (receptas) » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Išvalykite savo organizmą nuo parazitų ir normalizuokite svorį šiuo mišiniu (receptas)
23670

Išvalykite savo organizmą nuo parazitų ir normalizuokite svorį šiuo mišiniu (receptas)

Išvalykite savo organizmą nuo parazitų ir normalizuokite svorį šiuo mišiniu (receptas)
Ar dažnai kyla noras valgyti saldainius? Deja, dauguma žmonių mėgsta cukrų. Tai gali būti, kad jūsų organizme esama daugiau parazitų nei reikia.

Yra dvi pagrindinės šios priklausomybės priežastys. Viena priežastis, jūsų organizme parazitai (kita priežastis – stresas). Kai žmogus valgo daug saldaus maisto, jis sukuria sąlygas gleivėms kauptis organizme (paranormal.lt).

Grybų ir bakterijų dauginimasis prasideda nuo gleivių. Remiantis statistika, trečdalis gyventojų kenčia nuo parazitų. Paprastai žmogus net nežino apie jų buvimą savo kūne.

Reklama:


Parazitai, kurie gyvena mūsų organizme, pasiima energija. Norėdamas organizmas tai kompensuoti, turi pasisavinti ką nors saldaus. Nes tik gliukozė, kurioje yra saldumynų, suteikia greitą energijos papildymą kūnui.

Tuo pačiu metu susidaro riebalų sluoksnis, kuris taip pat veikia, kaip kūno gynėjas. Paprastai, jei turite daug parazitų, turėsite storesnį riebalų sluoksnį. Jei jų atsikratysite, tada jūsų svoris normalizuosis, o saldumo troškimas išnyks.

Jei parazitai nustos vartoti jūsų energija, jums nebeliks mieguistumo, nuovargio, galvos skausmo ar negalavimo.

Kaip natūraliai išvalyti parazitus iš organizmo?
Šią procedūrą reikia atlikti du kartus per metus, kartą per šešis mėnesius. Veiksmingiausia tai atlikti liaudies medicinos priemonėmis.

Norėdami pasigaminti valymo nuo parazitų priemone jums reikės: 150 gramų linų sėmenų ir 15 džiovintų gvazdikėlių žiedų arba 100 gramų linų sėklų ir 10 gramų gvazdikėlių.

Mišinį sumalkite kavos malūnėlyje, kol jos taps milteliais. Laikykite sandariai inde šaldytuve.

Gerkite po 2 šaukštus, kiekvieną dieną, tris dienas.

Taip pat miltelius galima dėti į pasigamintą maistą, valgio metu. Galite suvalgyti šį mišinį, o po to užsigerti šilto vandens (geriau ryte). Po trijų dienų padarykite 3 dienų pertrauka.

Tada pakartokite šią procedūrą dar kartą. Šio mišinio negalima vartoti ilgiau, kaip mėnesį. Kai kurios organizmo reakcijos, tokios, kaip niežėjimas, išbėrimas, pūslelinė, įvairių spalvų išmatos ir šlapimas yra ženklas, kad kūnas valosi.

Kodėl linai ir gvazdikėliai yra veiksmingi beveik visų tipų parazitams?
Gvazdikėliai buvo naudojami šimtus, o gal ir tūkstančius metų, siekiant pašalinti infekcijas, kirminų kiaušinėlius ir parazitus. Be to jie yra vertinami dėl savo antibakterinių, antiseptinių ir antiparazitinių savybių. Juose gausu biologiškai aktyvių medžiagų, tokių, kaip eugenoliai.

Gvazdikėlių eterinis aliejus yra naudojamas pašalinant kiaušinėlius, esančius žarnyne ir paliktus kirminus. Sakoma, kad tai vienintelis gvazdikėlis gali sunaikinti beveik visų parazitų kiaušinėlius. Be to galite į šį mišinį įdėti šermukšnio ir juodo riešuto.

Linų sėmenų ir gvazdikėlių mišinys yra idealus parazitams šalinti. Linų sėmenyse gausu ląstelienos, todėl kartu su parazitais lengviau pašalinti žarnyno atliekas.

Norėdami pagerinti valymo kursą ir išvengti atkryčio, geriau vartoti ryte. Daugiau vartoti raugintą maistą, moliūgų sėklas, saulėgrąžų sėklas, riešutus, petražoles, krapus, šviežiai spaustas vaisių ir daržovių sultis, vaisius, daržoves.

Skaitė: 23670   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.