3 Sveiki Gėrimai Kojų Kraujotakai Pagerinti » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » 3 Sveiki Gėrimai Kojų Kraujotakai Pagerinti
4537

3 Sveiki Gėrimai Kojų Kraujotakai Pagerinti

3 Sveiki Gėrimai Kojų Kraujotakai Pagerinti
Mes siūlome keletą puikių gėrimų, kurie gali pagerinti kraujotaką. Atminkite, prastos kraujotakos simptomai yra skysčių susilaikymas, sunkumas ir uždegimas.
Taigi, kaip kokteiliais galima pagerinti kraujotaką?

Pirma, šiuose gėrimuose yra ingredientų, kurie turi valančių ir diuretinių savybių. O tai padės pašalinti ankščiau paminėtą diskomfortą, kaip kojų kraujotaką. Antra, skysčių pašalinimas per šlapimą, dienos metu, kojų patinimas žymiai sumažėja (paranormal.lt).

1. Arbūzas, braškės, ananasas ir imbieras
Ekspertai pabrėžia, kad reguliarus arbūzo vartojimas gerina kraujotaką ir gerina deguonies kiekį. Be to, jis turtingas argininu, jame yra L-citrulino, aminorūgšties, kuri padeda pagerinti širdies ritmą ir stiprinti kraujagysles.Dabar, derindami arbūzą su ananasais, galime gauti ir bromelaino naudą. Savo ruoštu, braškės suteiks šiam kokteiliui papildomą vitaminų, antioksidantų ir fenolių kiekį. Kurie veikia, kaip stiprūs priešuždegiminiai vaistai.

Ingredientai:

1 porcija arbūzo (220 g);
2 griežinėliai šviežio ananaso (100 g);
8 dideles braškės (30 g);
1 puodelis vandens (250 ml).
Gaminimas:

Supjaustykite arbūzą kubeliais. Tada pašalinkite sėklas.

Nuplaukite ir nusausinkite braškes.Sudėkite visus ingredientus į maišytuvą ir sumalkite vidutiniu greičiu, kol gausite vienalytį mišinį.

Mėgaukitės gėrimu, kaip užkandį arba kaip pirmu dienos patiekalu.

2. Ridikas ir morkos.
Ridikai ir morkos gerina kraujotaką. Ridikų sultyse gausu fermentų, tokių, kaip merozinazė ar amilazė. Kurie yra ypač veiksmingi pašalinant toksinus ir gerinant kraujotaką.

Be to, morkos ir ridikai gerina kepenų veiklą, turi daug skaidulų ir skatina virškinimą, skatina atliekų šalinimą, kovoja su skysčių susilaikymu.

Ingredientai:

1 ridikas (40 g);
4 morkos (20 g);
1 puodelis vandens (250 ml).
Gaminimas:

Nuplaukite ir nulupkite morkas. Tada jas susmulkinkite, kad vėliau jas būtų lengviau sutrinti. Ridiką supjaustykite plonais griežinėliais.

Paimkite visus ingredientus ir sudėkite į maišytuvą ir sumaišykite, kol negausite vienalytį mišinį. Gerkite mišinį valgant ar po pagrindinio valgymo.

3. Greipfrutas ir vynuogės.
Tai skatina kraujotaką, turi daug vitaminų ir mineralų. Kurios padeda pagerinti kraujotaką.

Raudonose vynuogėse yra daug flavonoidų, taninų ir polifenolių. Kurie kartu su greipfruto maistinėmis medžiagomis stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą. Be to, jis apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo ir rūpinasi venomis bei arterijomis.

Dėl greipfrutuose vitamino C ir kvercetino galima išvengti venų varikozės arba sumažinti jau susidariusį diskomfortą. Norėdami pasigaminti kokteilį, jums reikės:

Ingredientai:

1 greipfrutas (50 g);
2 puodeliai vandens (200 ml);
Kelios raudonų vynuogių kekės (100 g).
Gaminimas:

Taigi, nuplaukite ir nusausinkite vynuoges. Greipfrutą supjaustykite griežinėliais.

Sudėkite visus ingredientus į maišytuvą ir maišykite, kol gausite vienodos konsistencijos gėrimą. Gerkite valgymo metu.

Pirma, reguliarus šių kokteilių vartojimas gali skatinti kojų kraujotaką, nes juose yra daug antioksidantų ir vitamino C. Antra, jie taip pat gali padėti sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 4537   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.