Gydomasis pušies spyglių nuoviras sumažins spaudimą daugeliui metų » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Gydomasis pušies spyglių nuoviras sumažins spaudimą daugeliui metų
30525

Gydomasis pušies spyglių nuoviras sumažins spaudimą daugeliui metų

Paprastas receptas nuo spaudimo!

pušies spygliai, vaistai nuo hipertenzijos, spaudimas
Daugelis žmonių kenčia nuo hipertenzijos. Šie žmonės eina pas gydytojų, vartoja antihipertenzinius vaistus ir daugelis iš jų, net nežino apie paprastą, bet labai veiksmingą liaudies receptą, kuris aukšta kraujo spaudimą gali atstatyti į normalų, mažiausiai keletą metų.

O ruošiamas gydomasis nuoviras taip: įdėkite į puodą 5 šaukštus pušies spyglių ir po 2 šaukštus erškėtrožės vaisių ir svogūno lukštų, užpilkite ant mišinio 1 litrą šalto vandens, leiskite užvirti ir virkite ant mažos ugnies uždegtu dangčiu dar 10 minučių.

Hipertenzijos atveju padės krapai ir spanguolės
Receptas nuo aukšto cholesterolio kiekio ir kraujo spaudimo!
Efektyvus močiutės receptas nuo peršalimo


pušies spygliai, vaistai nuo hipertenzijos, spaudimas
Nuovirui leiskite nusistovėti, po to perkoškite, o jei reikia, įpilkite šiek tiek virinto vandens, kad nuoviras tiksliai būtų 1 litras. Padalinkite šį kiekį vienodai į dvi dalis ir išgerkite per 2 dienas, tada pasigaminkite naujo nuoviro porcija. Gydymo kursas trunka 4 mėnesius.

Pirmuosius kelerius metus vartokite jį reguliariai, o toliau - prireikus. Pagerėjimas gali pasireikšti jau po savaitės, o po mėnesio galite palaipsniui pradėti mažinti hipotenzinius vaistus. Beje, spygliuočių nuoviras gerai valo žarnyną ir kepenis, taip pat veikia, kaip diuretikas.

Skaitė: 30525   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.