7 produktai, kurie žmogaus organizmą išvalo efektyviau nei bet kurie vaistai » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » 7 produktai, kurie žmogaus organizmą išvalo efektyviau nei bet kurie vaistai
6340

7 produktai, kurie žmogaus organizmą išvalo efektyviau nei bet kurie vaistai

Šie produktai efektyviai išvalo žmogaus organizmą ir jam nepakenkia.

1. Baltagūžiai kopūstai Baltagūžiuose kopūstuose gausu maistinių skaidulų kurie pasisavina sunkiuosius metalus ir toksines medžiagas bei jas pašalina iš žarnyno. Baltagūžiuose kopūstuose taip pat yra virškinamojo trakto darbą pagerinančių ir naudingąją mikroflorą stabilizuojančių organinių rūgščių. Svarbu, kad baltagūžiuose kopūstuose yra ypač reto vitamino U, kuris naikina pavojingąsias medžiagas, padeda sintetinti vitaminus ir net gydyti žaizdas.

Kaip vartoti? Galima vartoti šviežių bei raugintų kopūstų ir gerti šviežiai išspaustų sulčių.

2. Burokėliai Teigiama, jog žmogaus organizmą efektyviausiai išvalo burokėliai. Burokėliuose yra skaidulų, vario, fosforo, vitamino C, įvairių rūgščių. Šios medžiagos pagerina virškinamojo trakto darbą ir žarnyne naikina puvimo bakterijas. Burokėliuose yra vertingojo betaino, kuris kepenims padeda geriau išvalyti toksines medžiagas. Burokėliuose yra žmogaus organizmą jauninančios folio rūgšties, kuri skatina naujų ląstelių susidarymą, ir kvarco, kuris gražina ir stiprina odą plaukus bei nagus.

Kaip vartoti? Naudinga vartoti virtų burokėlių, juos panaudojus ruošiant salotas ar išvirus barščius bei gerti burokėlių sulčių. Tiesa, negalima gerti šviežiai išspaustų burokėlių sulčių, o joms reikia leisti nusistovėti.

3. Česnakai Vos vienoje česnakų skiltelėje yra daugiau nei 400 (!) rūšių naudingųjų medžiagų, kurios valo kraujagysles, kraujyje mažina žalingojo cholesterolio lygį ir stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi. Česnakų sudėtyje esančios medžiagos naikina „Helicobacter pylori“ bakterijas, kurios dažnai sukelia gastritą ir skrandžio bei dvylikapirštės žarnos opaligę. Česnakai iš organizmo išvalo žarnyno parazitus ir naikina difterito bei tuberkuliozės lazdeles.

Kaip vartoti? Geriausiai vartoti šviežiai susmulkintus česnakus.

4. Svogūnų galvutės Svarbiausia kas yra svogūnų galvutėse - fitoncidai, kurie išsilaiko eteriniuose aliejuose. Fitoncidai vos per kelias sekundes sunaikina didžiąją dalį bakterijų ir grybelių. Be to, svogūnai pagerina virškinamojo trakto darbą, padeda organizmui pasisavinti maistines medžiagas ir gerina apetitą. Svogūnų galvutėse gausu sieros. Ši medžiaga žmogaus organizme dezinfekuoja ir naikina visa tai, kas žalinga.

Kaip vartoti? Svogūnų galvutes patariama vartoti šviežias arba paruošti iš jų spiritinį antpilą, ar spuogus gydančią kosmetinę kaukę.

5. Obuoliai Obuoliuose yra pektinų ir ląstelienos. Šios medžiagos stabilizuoja virškinamojo trakto darbą, iš organizmo pašalina šlakus ir toksines medžiagas. Obuoliai gerina apetitą, skatina tulžies sulčių išsiskyrimą, lengvai laisvina užkietėjusius vidurius. Be to, obuoliai naikina gripo ir dizenterijos sukėlėjus.

Kaip vartoti? Geriausiai valgyti neluptų obuolių (tai - svarbu!). Taip pat galima gerti obuolių sulčių ir kompotų bei valgyti tyrelės.

6. Avokadų vaisiai Daugelis žmonių nežino šių pietinių vaisių naudingųjų savybių. Avokadų vaisiuose yra stipriausio antioksidanto glutationo, kuris neutralizuoja žalingųjų kancerogenų poveikį ir palengvina kepenims tenkančius krūvius. Avokadų vaisiai kraujyje mažina žalingojo cholesterolio lygį bei žmogaus organizmą aprūpina deguonimi.

Kaip vartoti? Dažniausiai vartojame šviežius avokado vaisius. Taip pat galima vartoti džiovintus avokadus ir jų aliejų.

7. Spanguolės Teigiama, jog spanguolės - bene veiksmingiausias gamtinis antibiotikas ir priemonė, padedanti naikinti virusus. Spanguolės iš šlapimtakių išvalo pavojingąsias bakterijas. Svarbu, kad šios uogos stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi bei išvalo kraujagysles, neleidžia ant jų vidinių sienelių kauptis apnašoms ir susidaryti trombams.

Kaip vartoti? Spanguolių uogas patariama vartoti šviežias - galima ir su cukrumi. Taip pat patariama ruošti spanguolių morsus, spausti sultis, virti uogienę.

Skaitė: 6340   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.