Su šiuo vaistu akmenys inkstuose ir tulžyje «ištirps»! » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » Su šiuo vaistu akmenys inkstuose ir tulžyje «ištirps»!
40976
Svarbu žinoti, Liaudies medicina, Video

Su šiuo vaistu akmenys inkstuose ir tulžyje «ištirps»!

Gydytojai rekomenduoja!

Daugelis iš mūsų kenčia nuo smėlio ar akmenų, tulžies pūslėje ar inkstuose. Problema paprastai sukelia maistas ir vanduo. Siūlomas patikrintas žmonių receptas, akmenų pašalinimas iš organizmo.

Pagrindinė priežastis, kodėl susidaro akmenys tulžies pūslėje - sutrikimas cholesterolio metabolizmo, tulžies rūgščių ir bilirubino, tulžies pūslės uždegimas ir tulžies stazės.

Cholesterolio metabolizmas

Maisto medžiagos, o ypač – riebalai, pirmiausia įsisavinamos plonosiose žarnose, nes būtent čia šias medžiagas pradeda veikti tulžis. Tulžis gaminama kepenyse, kaupiasi tulžies pūslėje, iš jos tulžis išteka į žarnas. Tulžis susideda iš druskų, tulžies pigmentų, cholesterolio, fosfolipidų ir elektrolitų. Tulžies druskos yra cholesterolio apykaitos produktai, jų paskirtis – emulguoti riebalus ir skatinti riebalų absorbciją. Endogeninis cholesterolis sintezuojamas kepenyse, jis sudaro du trečdalius bendro cholesterolio kiekio. Egzogeninis cholesterolis patenka su maistu ir sudaro trečdalį bendro cholesterolio kiekio.

Su šiuo vaistu akmenys inkstuose ir tulžyje «ištirps»!
Dažniausiai ši liga pasireiškia moterims. Gyvenimo būdas taip pat turi įtakos tulžies akmenligės atsiradimui: maistas, mažai judama, ypač sėdimas darbas, nereguliarus maitinimasis, nutukimas.

Štai šis receptas kuris "ištirpins" akmenis.

Sudėtis:

250 ml medaus
250 gramų citrinos su žievele
250 gramų rudojo cukraus
250 ml alyvuogių aliejaus
250 gramų petražolių šaknų (milteliai).
Paruošimas:

Nuplaukite citriną ir petražolių šaknį. Supjaustykite citriną ir šaknį ir sutrinkite viską maišytuvu.

Sudėkite visus likusius ingredientus. Išmaišykite viską iki vientisos masės.

Turint problemų su inkstų ir tulžies pūslės akmenimis reikia išgerti po vieną šaukštą šio vaisto ryte ant tuščio skrandžio ir vakare prieš miegą.

Pradedant vartoti šį mišinį, reikia gerti daug vandens.

Jei turite sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Dar vienas receptas pateiktas vaizdo medžiagoje. Visas detales pamatysite joje.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 40976   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Komentuoti
Vardas:
E-Mail Adresas:
Pusiau pastorintas Pasviręs tekstas Pabrauktas tekstas Užbrauktas tekstas | Lygiuoti pagal kairinį kraštą Centre Lygiuoti pagal dešininį kraštą | Šypsenėlių įterpimas Įdėti nuorodąApsaugoto URL įterpimas Pasirinkite spalvą | Paslėptas tekstas Įterpti citatą Pertvarkyti tekstą iš transliteracijos į krilicą Įterpti spoilerį
Kod:           Įjunkite apsaugos kodo paveiksliuko rodymą
Atnaujinti kodą

Kodas: