Onkologinių ląstelių dauginimąsi stabdantys produktai » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » Onkologinių ląstelių dauginimąsi stabdantys produktai
7163

Onkologinių ląstelių dauginimąsi stabdantys produktai

Teigiama, jog nuo vėžinių ligų mirdavo dar neandertaliečiai. Vėžys - sena ir baisi liga. Pavojus susirgti onkologinėmis ligomis padidėja sulaukus 50-ties metų amžiaus. Pagyvenusiems žmonėms būtina reguliariai vartoti 10 onkologinių ląstelių dauginimąsi stabdančių produktų. Be to, šie produktai - puiki profilaktinė onkologinių ligų priemonė. Organinis maistas slopina onkologinių ligų sukėlėjus - kancerogenus.

1. Česnakai
Česnakai veiksmingai stiprina imuninę sistemą; valo kraują ir aktyvina imuninės sistemos ląsteles. Skrandžio ir žarnyno vėžio profilaktikai kasdien patariama suvalgyti po 2 česnako skilteles.

2. Pupelės
Svarbu, kad pupelėse gausu skaidulų. Pupelėse taip pat yra ir žmogaus organizmui naudingų fitoncidų, Į kurie stabdo ląstelių senėjimą bei apsaugo nuo genetinių struktūros pažeidimų.

3. Morkos
Morkos apsaugo nuo šlapimo pūslės vėžio. Morkose taip pat gausu beta karotino ir antioksidantų. Morkas geriausiai valgyti su grietine ar aliejumi nes tada organizmas iš jų geriausiai įsisavina jam reikalingas medžiagas.

4. Brokolio kopūstai
Brokolio kopūstų daigai ir jaunos galvutės padeda malšinti vėžinių ląstelių dauginimąsi. Brokolio kopūstai - ne tik veiksmingi antioksidantai, tai - ir organizmo stimuliatoriai padedantys jam veiksmingai kovoti su ligomis.

5. Aštrioji Kajeno paprika
Aštrūs prieskoniai ir kajeno pipirai šildo organizmą, pagreitina medžiagų apykaitą bei efektyviai dezinfekuoja vidaus organų audinius. Todėl naudinga įvairių rūšių patiekalus skaninti kajeno pipirais ir žiupsneliu paprikos.

6. Grybai
Grybai padeda gydyti prostatos vėžį ir profilaktiškai apsaugo nuo šios ligos. Gydymas grybais vadinamas fungoterapija. Toks gydymas padeda mobilizuoti imuninės sistemos ląsteles ir stiprina organizmą.

7. Avietės
Avietėse gausu antioksidantų, kurie profilaktiškai saugo nuo virškinamojo trakto vėžio. Be to, avietės sumažina pavojų susirgti tiesiosios žarnos vėžiu, padeda iš organizmo pašalinti toksines medžiagas, pagerina virškinamojo trakto darbą.

8. Žalioji arbata
Nuo onkologinių ligų profilaktiškai pakankamai gerai apsaugo tik natūrali žalioji arbata. Žaliosiose arbatžolėse yra organizmo senėjimo stabdančių antioksidantų kurie stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi plaučiuose ir virškinamajame trakte.

9. Pomidorai
Teigiama, jog naudinga pomidorų valgyti kasdien, nes jie profilaktiškai apsaugo nuo onkologinių ligų. Pomidoruose yra jiems raudoną spalvą suteikiančio likopeno. Ši medžiaga veiksmingai stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi, apsaugo nuo širdies ir kraujotakos sistemos ligų o pavojų vyrams susirgti prostatos vėžiu sumažina 35 proc.

10. Ciberžolės
Ciberžolės - prieskoniniai augalai, sumažinantys pavojų susirgti prostatos vėžiu. Ciberžolėse yra kurkumino. Ši medžiaga stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 7163   

Komentarai

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.