taisykles » Gydomės Patys
Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» taisykles
1. Dėl Straipsnių

suzinok.eu - tai nekomercinis leidinys, nesiekiantis pelno, hobis, laisvalaikio praleidimas ar tiesiog gyvenimo būdas. Todėl, šiam tinklalapiui reitingai nereikalingi. Jis gyvena, dėl savęs, nereikalaujantis didelio žmonių srauto ar dėmesio. Jai, kažkam patinka, ką darau malonu. Patalpinti straipsniai, man kažkuo patiko, sudomino. Kiekvienas straipsnis patalpintas yra su autoriaus atgaline į tinklalapio nuorodą ir autoriumi, gerbdamas autorių ir jo darbą. Tuo pačiu reklamuodamas jo darbus ir tinklalapį, su "amžina nuoroda" jūsų paieškos sistemoje reitingas tik didės, kol šis (suzinok.eu ) tinklalapis gyvuos. Jai, tinklalapiu redaktoriams, autoriams patalpintas straipsnis neatitinka jų tinklalapio politikos (atgalinė nuoroda). Puslapiai bus panaikinti.

Stengiamasi gerbti, bet koki autorių, nors jis ir nenurodo, kad straipsniai būtų su atgaline nuoroda į jo tinklalapį.

suzinok.eu duomenis pats nesaugo, serveriai priklauso ne Lietuvos respublikos teritorijoje.

2. Atsakomybės apribojimas

Tinklapio autorius neatsako už reklaminių skydelių turinį. Iškilus klausimams kreiptis į reklamos mainų sistemų arba reklamuojamų tinklapių tvarkytojus.

Tinklapio autorius neatsako už nuorodų turinį. Iškilus problemoms, kreiptis į nurodytų tinklapių administratorius.
Tinklapyje naudojami multimedijos komponentai yra laisvai platinami. Jei informacija gauta iš kitų tinklapių, šalia yra nuoroda į šaltinį.
Iškilus klausimams rašykit. Kontaktus rasit puslapio apačioje paspaudę nuorodą kontaktai
Kopijuojant ar cituojant, prašom pridėti nuorodą - suzinok.eu .

Už straipsnių, komentarų, konsultacijų, kurie pateikti portale "suzinok.eu ", panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas. Dėl straipsniuose aprašytų gydymo ar sveikatingumo metodų taikymo ir vaistų vartojimo kreipkitės patarimo į savo gydytoją.

Portalo "suzinok.eu " pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Portalas "suzinok.eu " gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. "suzinok.eu " nėra atsakingas už svetainių, į kurias pateiktos nuorodos portale, turinį.

"suzinok.eu " negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

"suzinok.eu " nekontroliuoja tinklapių, į kuriuos veda pateikiamos nuorodos, ir neatsako už jokių tokių portalų turinį, įskaitant ir turinį tinklapių, į kuriuos veda pateikiamos nuorodos, ir pakeitimus ar atnaujinimus tuose tinklapiuose. Jeigu pastebėjote informaciją ar nuorodą, kuri gali pažeisti LR įstatymus ar pažeidžia autorines teises, prašome pranešti kontaktai Tokia informacija ar nuoroda "suzinok.eu " bus pašalinta.

Ačiū už supratingumą.


3. Privatumo ir saugumo politika

suzinok.eu pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra:

- nekultūringi, vulgarūs,
- nesusiję su tema,
- kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus,
- skatina smurtą,
- yra grasinantys,
- skatinantys tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą
- yra pasirašyti kitos asmens/įmonės vardu.
Komentaruose griežtai draudžiama:

- reklama,
- reklamuoti paslaugas, prekes ar interneto svetaines,
- parašo, komentaro vietoje įrašyti svetainės adresą,
- kartoti daug kartų tą patį tekstą.
Tokiais atvejais suzinok.eu pasilieka teisę ištrinti komentarus ar net blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus.

suzinok.eu neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Atsakomybė už komentarus tenka juos paskelbusiems skaitytojams, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.

Naudodamiesi svetainės suzinok.eu galimybėmis, jūs sutinkate su informacijos apie jus rinkimu ir naudojimu, kaip tai nurodyta šioje politikoje.

suzinok.eu pasilieka teisę nustatyti ir keisti konkursų, viktorinų sąlygas, skelbti nugalėtojus.